30 września 2023
Ed Sheeran

To CIOS dla fanów EDDA SHEERANA! To co zrobił może odwrócić od niego sympatyków! To ZMIENI jego ŻYCIE!

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych muzyków na świcie. Tego rudego mężczyznę uwielbiają słuchać miliony, niemal każdy jego utwór to hit. Nie tylko twórczość Eda jest w kręgu zainteresowań jego fanów, ale i jego życie prywatne, które diametralnie się zmieni…

 

Ed ogłosił na Instagramie, że przed nowym rokiem “sprawił sobie” narzeczoną – tym samym złamał miliony serc. Dobił ich wiadomością, że nawet ich koty się dogadują, nie ma więc żadnych przeciwwskazań by tych dwoje formalnie stali się małżeństwem.

Co więcej nie ma szans, że to “przelotne” uczucie bo okazuje się, że wybranką muzyka jest dawna miłość ze szkolnych lat! Słuchaczki zalały się łzami!

 

Cherry Seaborn bo tak nazywa się ukochana Eda była jego szkolną miłością. Ponoć odkąd ją poznał to podkochiwał się w niej. Był nieśmiały i długo zbierał w sobie odwagę, żeby wyznać jej swoje uczucia. Oczywiście w między czasie Sheeran spotykał się z inną kobietą, przeżył kilka zawodów, ale jak już udało mu się wyznać miłość dawnej koleżance ze szkoły, to od tej pory są nierozłączni.

 

Muzyk marzy o ślubie i założeniu rodziny z ukochaną. Chociaż fanki są z jednej strony zrozpaczone, to z drugiej wzrusza ich romantyczna historia miłosna Eda do szkolnej koleżanki. Poza tym wiedzą, ze ich idol to romantyk, który wierzy w miłość do końca życia. Z jednej strony za to go kochają, ale z drugiej nienawidzą, bo nie mają szans.

 

A razem narzeczeni wyglądają tak:

źródło: instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz