Blanka Stajkow wygrała preselekcje na Eurowizję. W sieci burza!

Blanka Stajkow znana jako Blanka, z utworem “Solo” wygrała preselekcje na Eurowizję i będzie reprezentować Polskę na 67. konkursie Eurowizji.

To, że właśnie Blanka pojedzie do Liverpoolu wzbudziło prawdziwe oburzenie. Co prawda przed każdymi eliminacjami pojawiają się różne typy – na bardziej ambitne czy też lżejsze, taneczne utwory. Trzeba jednak przyznać, że występ Blanki pozostawia wiele do życzenia.

 

screen – https://www.youtube.com/watch?v=2bNGrk2cWqk

 

Podczas preselekcji Blanka wykonała swoją piosenkę “kwadratowym” głosem. Piosenkarka wykonywała też układ taneczny w podobnym stylu.

Nic więc dziwnego, że widzowie uznali, że byli lepsi kandydaci na reprezentowanie Polski na Eurowizji. Pojawiły się też głosy, że wybór Blanki to ustawka.

 

Oglądam Eurowizję od lat i mogę z ręką na sercu stwierdzić, że to będzie jedno z naszych najgorszych miejsc od 10 lat. I to w półfinale.

 

Jakim cudem ktoś, kto nie potrafi śpiewać nie tylko dostaje się do tego etapu selekcji, ale jeszcze go wygrywa?!

 

EBU powinno zająć się tą sprawą. Niezły przekręt. W jury facet, który odpowiada za choreografię występu Blanki i kobieta, której syn to kolega Blani. Poza tym spalilbym się ze wstydu, gdyby wszyscy krzyczeli jann jann, a wygralbym ja tylko dzięki ustawionemu głosowaniu jury.

 

Pisano pod nagraniem występu Blanki. A jak Wam się podobało? Video poniżej.

 

>>>Sylwia Bomba to prawdziwa hejterka! Oto CO pokazała w sieci! [VIDEO]