TO będzie CIOS dla FANÓW “M jak miłość”! KLUCZOWA POSTAĆ popełni SAMOBÓJSTWO!

Widzowie podejrzewali, że może do tego dojść, choć wielu cieszyło się z powrotu na ekrany ich ulubionej postaci i aktorki.

 

Joasia, którą gra Barbara Kurdej-Szatan wciąż jest w głębokiej żałobie po śmierci ukochanego Tomka. Powrót do Warszawy otworzył rany, które miała nadzieję, że już nieco się zabliźniły – niestety znajome miejsca i wspomnienia właśnie tutaj najbardziej przypominają jej o nieobecności najbliższego mężczyzny.

 

Kobieta uzna, że jej życie nie ma sensu i postanowi je zakończyć. Wynajmie pokój w hotelu w którym połknie całe opakowanie tabletek z nadzieją, że już się nie obudzi.

Zanim to zrobi, poprosi Agnieszkę o opiekę nad jej dziećmi – przyjaciółka będzie myśleć, że chodzi o ten jeden dzień,a Asia prosi ją o przysługę na zawsze. To właśnie Agnieszka znajdzie nieprzytomną Chodakowską w hotelu. Nie wiadomo, czy uda się ją odratować.

 

Być może będzie to ostateczne pożegnanie się z serialem Basi Kurdej – Szatan. Aktorka w natłoku zleceń miota się z decyzją, co dalej z jej pracą na planie. Jeżeli serialowej Asi nie uda się odratować, to mamy odpowiedź, co postanowiła aktorka.

 

Lubicie Asię?

źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *