Takiego ROZSTANIA w “M jak MIŁOŚĆ” jeszcze nie BYŁO! To będzie BOLESNY CIOS dla fanów SERIALU!

„M jak Miłość”należy do ścisłej czołówki najchętniej oglądanych seriali w TV. Produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów miliony Polaków i można by rzec, że oglądają go wszystkie pokolenia, od dziadków po wnuki. W ostatnim sezonie scenarzyści zrobili wszystko, by widzowie nie mieli powodów do narzekań, ponieważ wiele się działo. Zaskakujące zwroty akcji, rozstania, wielkie miłości i dramaty ulubionych bohaterów to idealny sposób na trzymający w napięciu serial.

 

 

 

Jak w każdym serialu z długoletnim stażem jedni bohaterowie odchodzą, inni ich zastępują. Jednak są postacie, które trudno zastąpić, a ich odejście jest ogromnym ciosem dla fanów. Widzowie “M jak Miłość” przeżyli już kilka bolesnych rozstań, odejście Małgorzaty Kożuchowskiej, śmierć Witolda Pyrkosza należą do tych, które odbiły się szerokim echem i nawet ci, którzy nigdy nie oglądali produkcji TVP o tym słyszeli.

 

 

 

 

Jednak najnowsza informacja jaką podał “Świat Seriali” to prawdziwa bomba. Okazuje się, że z produkcją może pożegnać się Teresa Lipowska (serialowa Barbara Mostowiak). Wszystko na to wskazuje, że seniorka rodu wyjedzie do USA żeby zobaczyć się z córką Małgorzatą. Przemawia za tym intensywna nauka języka angielskiego na, który zapisała się Barbara Mostowiak. Czy tak się faktycznie stanie dowiemy się zapewne w nowym sezonie. Nie da się ukryć, że gdyby się to potwierdziło byłaby to prawdziwa tragedia dla milionów sympatyków serialu.

 

 

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *