To CIOS dla fanów “Barw szczęścia”! Z serialu odchodzi jedna z AKTOREK, która GRA KULTOWĄ postać od 10 lat! Ogłosiła to oficjalnie…

Nowy rok 2018 przyniósł ze sobą smutną wiadomość dla fanów “Barw szczęścia”.

Jedna z aktorek, która gra główną postać postanowiła pożegnać się z produkcją.

To dzięki temu serialowi poznała ją szersza publiczność, bo dostała rolę w “Barwach szczęścia” zaraz po ukończeniu PWST. Któż by pomyślał, że od tej pory minęło 10 lat!

 

Honorata Witańska grała postać Magdy Zwoleńskiej. Pamiętamy pierwsze odcinki, kiedy to miała romans z żonatym mężczyzną… Jej postać przeszła w serialu wielką metamorfozę, dojrzała…Stała się ulubienicą widzów.

Niestety, Honorata podjęła decyzję o odejściu również, dlatego, że czuje, że już się nie rozwija. Więcej już nie “wygra” jako Magda.

Na swoim Facebooku jej Fun Clubu możemy przeczytać post, który zamieściła na swoim koncie:

 

“Wejście w Nowy Rok pragnę rozpocząć od podzielenia się z Wami poniższą decyzją;

Nadszedł czas, abym pożegnała się z “Barwami Szczęścia”. Czuję, że dałam temu Serialowi wszystko co mogłam i zdecydowałam pójść dalej.

Chciałam zatem podziękować przede wszystkim Pani Ilonie Łepkowskiej, która 10 lat temu dała mi – świeżo upieczonej absolwentce PWST – szansę i obsadziła mnie w roli Magdy 🙏🏼. Od niej wszystko się zaczęło i jestem za to niezmiernie wdzięczna.
Dziękuję WAM-widzom !!! ⭐️ Bez Was nic nie miałoby sensu; setki godzin które spędziliście przed telewizorami i milion ciepłych słów które skierowaliście w moją stronę, powodowały że moja praca miała i ma sens ❤️(dobra informacja jest taka, że pomimo zbliżającego się dla mnie ostatniego dnia zdjęciowego, odcinki z moją postacią będziecie mogli oglądać jeszcze do końca roku) 📺💯“.

 

W dalszej części swojego postu dziękowała produkcji, poszczególnym aktorom… Pocieszające jest to, że jej fani mogą się cieszyć jej widokiem na ekranie “Barw szczęścia” jeszcze przez rok. Ciekawi jesteśmy, czy produkcja “podmieni” aktorkę, czy zdecydują się ją usunąć w inny sposób? Wyjazd? Śmierć? Jeżeli odeszła w zgodzie, to może nie zginie w kartonach…

 

Nie w “Barwach…”, ale za to w “Policjantkach i policjantach” oraz w drugim sezonie “Diagnozy” TVNu u boku Ostaszewskiej.

 

źródło: facebook.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *