Anna LEWANDOWSKA pokazała się w KURTCE z sieciówki! Teraz SKLEP przeżywa prawdziwe OBLĘŻENIE, ponieważ każda FANKA taką chce! (foto)

Anna Lewandowska, a właściwie to jej kurtka stała się prawdziwą inspiracją dla tysięcy fanek najbardziej rozpoznawalnej ze wszystkich polskich Wag’s. Soczyście czerwona kurtka, którą można nabyć w sklepach H&M okazała się prawdziwy strzałem w dziesiątkę. Dzięki korzystnej cenie, można ją nabyć za 209 złotych i modnemu tej zimy fasonowi i kolorowi szwedzka sieciówka przeżywała prawdziwy szturm, a wiele dziewczyn pytało się o model, który na zdjęciu ma na sobie Lewandowska.

 

 

Polskim kobietom spodobało się to, ze Ania postanowiła ubierać się podobnie do nich i niekoniecznie stawia na najdroższe produkty znanych marek. Fanki doceniły ten gest i bardzo ciepło wypowiedziały się o stylizacji celebrytki. Jej zdjęcie polubiło ponad 50 tysięcy osób. Żona Roberta Lewandowskiego w wspomnianej kurtce wybrała się na kawę, a opublikowane zdjęcie zostało podpisane jako “dzień pełen spotkań”.

 

 

 

Lewandowska postawiła na luz i chciała poczuć się bardzo swobodnie. Kurtka. którą ma na sobie wzbudziła tak duże zainteresowanie, że znalazła się w stacjonarnych sklepach marki. Ostatnio można ją było nabyć jedynie przez internet, jednak wszystkie modele rozeszły się, tak szybko, jak świeże bułeczki. Fanki pisały, że jest rewelacyjna i każda z nich chce taką mieć.

 

fot.instagram.com

 

źródła: kobieta.wp.pl, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *