Anna LEWANDOWSKA pokazała czym karmi małą KLARĘ. “Obrzydliwe!” Tak ostrej KRYTYKI ze strony INTERNAUTÓW się nie SPODZIEWAŁA! (foto)

Anna Lewandowska przyzwyczaiła nas już do tego, że zna się na wielu rzeczach. Nie inaczej jest w kwestii wychowania, czy przyrządzenia zdrowych posiłków dla swojej córeczki. Najsłynniejsza polska WAG opublikowała na swoim  Instagramowym profilu zdjęcie dania, jakie przygotowała dla małej Klary. Widzimy, że dziewczynka jest cała brudna w zielonym, niezbyt apetycznie wyglądającym kleiku. Pomimo tego, że potrawa nie wygląda ładnie jest zdaniem Anny bardzo zdrowa dla dzieci w wieku jej córki.

 

 

 

Kleista substancja, którą jest upaćkana Klara okazała się kremem wykonanym ze zmiksowanych brokułów, batatów i “mięska ekologicznego”. Pomimo tego, że danie jest bogate w witaminy i idealne dla maluszków, zdjęcie potrawy zostało negatywnie odebrane przez fanów polskiej celebrytki. Wielu zarzuciło jej, że ciągle doradza innym matkom, jak wychować i co dawać do zjedzenia swoim dzieciom, a tak naprawdę nie ma zbyt dużej wiedzy na ten temat, bo sama jest mamą od ledwie kilku miesięcy. Druga kwestia, która została poruszona to “ohydny” wygląd potrawki.

 

 

Jedna z komentujących napisała, “Nie wiem jak ten brokuł był przyrządzony, ale wygląda nieapetycznie”. Inni napisali, że ta potrawa jest “wstrętna”. Oczywiście wielu wsparło Lewandowską, ponieważ mocno jej kibicują w tym co robi i wiedzą, że nie dała by dziecku czegoś nieodpowiedniego.

 

fot.Instagram.com

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *