Anna MUCHA pokazała jak wygląda bez MAKIJAŻU! Już nie jest taka IDEALNA, jednak fanów zachwycił jej NATURALNY wygląd. (foto)

Wiele kobiet nie potrafiłoby pokazać swojej twarzy bez makijażu. Czują się wtedy niekomfortowo i jakby im czegoś brakowało. Swojego naturalnego wyglądu nie wstydzi się natomiast Anna Mucha. Popularna i lubiana aktorka zdecydowała, że ujawni fanom swoje prawdziwe oblicze. Fotka, która pojawiła się na jej Instagramowym profilu powstała w czasie przygotowania do makijażu.

 

 

Widzimy na nim Muchę, która siedzi na fotelu, ma wałki we włosach, a na jej twarzy nie ma ani grama żadnego kosmetyku. Niezwykle naturalna aktorka przypadła do gustu fanom, którzy są zachwyceni jej wyglądem. Choć wygląda inaczej niż do tego się przyzwyczailiśmy, to jej twarz jest bardzo zadbana i nie ma na niej ani jednej zmarszczki. Zdjęcie polubiło prawie 10 tysięcy wielbicieli aktorki.

 

 

Oczywiście nie zabrakło również komentarzy Internautów, którzy docenili naturalne piękno Muchy. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów, co jest na pewno bardzo budujące dla gwiazdy. Fani piszą, że pomimo tego, iż pokazała się bez make-upu to nadal wygląda pięknie. Choć nie zabrakło również drobnych uszczypliwości. Jedna z fanek napisała, że ulżyło jej, ponieważ już wie, że Mucha nie jest wcale taka doskonała. Fotografia aktorki to dowód na to, że nie powinno wstydzić się swojego prawdziwego wyglądu.

for.instagram.com

 

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *