Anna LEWANDOWSKA pokazała długie NOGI w seksownych KABARETKACH! “PETARDA!” GORĄCA FOTKA rozpaliła wyobraźnię jej WIELBICIELI! (foto)

Anna Lewandowska ma rzesze fanów i fanek, którzy wręcz ją ubóstwiają. Najsłynniejsza “polska Wag” jest dla wielu młodych kobiet wzorem do naśladowania. Trenerka fitness i prywatnie żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramowym profilu zdjęciem, które działa na zmysły. Lewandowska założyła seksowne kabaretki i marynarkę, czym wprawiła w prawdziwe osłupienie swoich fanów.

 

 

Tak gorącego zdjęcia dawno nie publikowała w mediach społecznościowych. Anna skupia się na córce i to ona i treningi zajmują jej czas, dlatego częściej widzieliśmy ją w sportowych ciuchach. Wreszcie postanowiła podkreślić swoje największe atuty jakimi są długie nogi. Wielbiciele jej talentu i urody w końcu się doczekali i z entuzjazmem rozpisują się pod opublikowanym zdjęciem.

 

 

Lewandowska mimo tego, że została mamą może pochwalić się idealną figura, którą zawdzięcza ciężkiej pracy i intensywnym treningom. Efekty są widoczne gołym okiem, co docenili Internauci. Pod wspomnianą fotografią pojawiło się wiele komplementów, a wielbiciele Lewandowskiej wręcz pieją z zachwytu nad jej nogami. Komentujący napisali min. że zazdroszczą jej nóg, od których ciężko oderwać oczy,  a samo zdjęcie określili mianem “petardy”. Trudno nie przyznać im racji.

 

fot.instagram.com

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *