Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Andrzej Duda szusuje na nartach. Wybrał znany polski ośrodek!

Andrzej Duda skorzystał z otwarcia stoków narciarskich i wybrał się na narty.

Niestety Prezydent nie był zadowolony. Jak informuje TVN, Andrzej Duda pojechał do Wisły i jeździł na stoku Cieńkowa.

Reporter TVN24 zapytał Prezydenta o warunki narciarskie na stoku:

 

Złe, jak widać. – miał odpowiedzieć Andrzej Duda.

 

zamaskowany Prezydent w Wiśle – https://twitter.com/tvn24

 

Na Twitterze internauci szeroko i wcale nieżyczliwie komentowali pobyt Prezydenta w Wiśle:

 

Pojechał teraz, bo zaraz znów wszystko zamkną i głupio by wyglądało, że sobie Duda jeździ, a inni nie mogą. Otwieranie na 2 tygodnie, pandemia trwa ponad rok, a nadal nie mają żadnego dobrego planu i nie wyciągają wniosków. Teraz zjedzie na nartach potem na sankach i zamkną wsio.

 

to jest fotka z pod Hotelu Ogrodzisko we Wiśle/wyciag Cieńków/ jeżdziłem tam kiedyś w dobrych czasach gdy mi Pan Prezydent RP emerytury i grupy inwalidzkiej nie zabrał zgodnie z Konstytucja

 

To rozumiem, ze sytuacja jest gorsza niż oficjalne wyniki testów i za chwilkę zamykamy stoki ponownie 🙂 więc korzysta… szacunek dla prawa… i ja to szanuję 🙂

 

Pojeździ, pojeździ… A potem jak wróci do pałacu, to znowu zamkną hotele i stoki…

– czytamy pod informacją o wyjeździe Andrzeja Dudy.

 

Polecamy: Rusza TVP Kobieta. Zobacz oryginalny spot i parodię Klubu Komediowego! (VIDEO)

 

 

zdjęcie główne: https://www.facebook.com/andrzejduda/

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *