ANDRZEJ GRABOWSKI nie lubił PRZYSZŁEGO ZIĘCIA?! Przecież to najpopularniejszy polski AKTOR! Czym podpadł “Ferdkowi”? Zobacz wideo!

 

Mówi się, że “świat jest mały”, ale ten show biznesowy jest jeszcze mniejszy! Okazuje się, że nie wszyscy chwalą się rodzinnymi powiązaniami z największymi gwiazdami, żeby nie zostać posądzonym o ułatwienia. Zaskakujące jest, że ten znany i popularny polski aktor ma za teścia samego Andrzeja Grabowskiego, ale się tym nie chwali! Dlaczego?

 

Paweł Domagała znany z “Wkręconych”, “O mnie się nie martw”, “Exterminatora. Gotowi na wszystko”, “7 rzeczy…” – trudno wymienić ostatnio jakąś komedię romantyczną, w której on nie grał – ten aktor jest mężem Zuzanny Grabowskiej, córki odtwórcy Ferdynanda Kiepskiego. Paweł nie afiszował się z tym, że ma tak popularnego teścia, być może dlatego, że ojciec ukochanej nie był zachwycony, że jego córka związała się z Domagałą. Co mógł oferować jego Zuzi początkujący aktor? Wtedy jeszcze nie było wiadomo, że praktycznie każda produkcja się bez Domagały nie obejdzie… A jak jest dziś?

 

Tego dowiecie się w naszym najnowszym przeglądzie, gdzie wiele newsów o znanych parach polskiego showbiznesu!

 

źródło: youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *