Andrzej Duda składa życzenia noworoczne. Razem z żoną założyli zabawne maski (FOTO)

Za pośrednictwem Twittera, Andrzej Duda złożył Polakom noworoczne życzenia.

 

Drodzy TT-owicze! Niech ta sylwestrowa noc 2021/2022 będzie dla Was niezapomnianą! Niech 2022 rok przyniesie Wam to, co sobie zaplanowaliście i o czym marzycie. Niech to będzie dobry rok. Dla każdego. Tego Wam życzymy z całego serca!

– napisał.

 

Przesadą byłoby stwierdzenie, że te życzenia zostały życzliwie przyjęte. Wręcz przeciwnie. Pod tweetem wylała się fala krytyki i komentarze typu “nie dziękuję”, “żegnamy” czy też życzenia, by PIS już nie rządził w Polsce.

 

https://www.facebook.com/andrzejduda

 

Sporo osób zwróciło też uwagę na maski, jakie Prezydent i Pierwsza Dama założyli z okazji Sylwestra. Bynajmniej nie były to maseczki ochronne, a złote okulary z cyframi “2022”.

 

A gdzie maseczki? To niedopuszczalna nieodpowiedzialność, przecież określił się Pan wyraźnie jako zwolennik przymusu i segregacji sanitarnej, czy ten “zabójczy” wirus nie atakuje w ten konkretny dzień? Słabe to Panie Prezydencie. Mina cierpiętnika

 

Słabe te maski. Sugerowałbym lepsze, bo łatwo rozpoznać, kto się chowa przed odpowiedzialnością.

 

Oj będzie niezapomniana – pod kwarantanną i w izolacji, ponieważ państwo nic nie robi aby egzekwować paszporty covidowe lub chociażby maseczki w przestrzeni publicznej. Nie takie złote na czoło i oczy tylko zwyczajne, na nos i usta.

– czytamy w komentarzach.

 

Nam jednak się wydaje, że przez takie złote okulary świat na pewno wygląda bardziej optymistycznie 🙂

 

>>>Michał Szpak przebrał się za Violettę Villas! Tak wystąpił na Sylwestrze! (FOTO, VIDEO)

 

https://twitter.com/AndrzejDuda