Aleksandra Żebrowska – kim jest żona aktora Michała Żebrowskiego i ile ma lat? Dzieci, rodzina i fakty z życia

Żony znanych osób często przyciągają do siebie zainteresowanie osób, które lubią danego aktora, muzyka czy celebrytę. W wielu przypadkach ich rola ogranicza się do bycia osobą znaną z tego powodu. Istnieją jednak kobiety, które swoją popularność przekuwają na tworzenie własnego biznesu oraz marki osobistej. Jedną z takich osób jest Aleksandra Żebrowska. To kobieta, która postanowiła odczarować macierzyństwo jednocześnie pokazując jego pozytywne strony. Kim jest i jak wygląda jej życie? Dowiesz się tego z naszego artykułu. 

Aleksandra Żebrowska – najważniejsze informacje

Agnieszka Żebrowska urodziła się 5 kwietnia 1987 roku. Miejscem, w którym urodziła się jest Warszawa. Tu też spędziła swoje dzieciństwo. Agnieszka Żebrowska pochodzi z dużej, wielodzietnej i katolickiej rodziny. Jest absolwentką ekonomii i podyplomowych studiów z marketingu i zarządzania. Aleksandra Żebrowska ma 184 cm wzrostu. Pomimo wielu ciąż wciąż może pochwalić się nienaganną figurą, przez co jest podziwiana przez swoje obserwatorki. Jednocześnie jest osobą, która stara się nie zakłamywać rzeczywistości i prezentować wszystkie aspekty życia. Nie ma obaw przed opublikowaniem zdjęć w niechlujnej fryzurze czy poplamionej koszulce. To właśnie jej prawdziwość sprawia, że jest aż tak popularna.

Aleksandra Żebrowska – kariera

Aleksandra Żebrowska to polska bizneswoman, matka i osobowość publiczna. Kobieta zadbała o to, by łączyć macierzyństwo z prowadzeniem działalności. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się od pracy w dziale marketingu teatru 6.piętro. Obecnie jest twórczynią własnej marki o nazwie Francis&Henry. To marka odzieżowa stworzona z myślą o młodych matkach. Znajdziemy tam wysokiej jakości ubrania, które dostosowane są do potrzeb kobiet w okresie ciąży oraz karmiących piersią. Aleksandra Żebrowska realizuje się także jako influencerka. Kobieta aktywnie działa w social mediach i zgromadziła dużą liczbę obserwujących co pozwala jej na promowanie różnych firm oraz produktów. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska – co wiemy o jej rodzinie?

Rodzina Aleksandry Żebrowskiej budzi spore zainteresowanie wśród osób, które śledzą jej działania w sieci. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nie ukrywa ona, że wychowała się w rodzinie wielodzietnej. Matka Oli Żebrowskiej urodziła ośmioro dzieci. Aleksandra ma więc siedmioro rodzeństwa. Niestety, nie udało nam się ustalić imion oraz dat urodzenia jej braci i sióstr, choć sama określa się mianem starszej siostry. Co ciekawe, jej mama była w ciąży w tym samym czasie co Aleksandra Żebrowska z pierwszym dzieckiem. Justyna, bo takie imię nosi matka Aleksandry Żebrowskiej, mimo ośmiu ciąż i porodów wciąż wygląda świeżo, młodo i promiennie.  

Aleksandra Żebrowska – z kim jest związana? 

Związek Aleksandry Żebrowskiej nie stanowi większej tajemnicy. Jest ona żoną znanego polskiego aktora Michała Żebrowskiego. Ich drogi przecięły się, gdy Michał miał 33 lata zaś Aleksandra zaledwie 18. Choć znali się od dawna, ponieważ mama Oli i najstarsza siostra Michała są przyjaciółkami uczucie pojawiło się dopiero po wielu latach, kiedy natknęli się na siebie po latach braku kontaktu podczas nauki języka angielskiego. Los chciał, że zostali przydzieleni do tej samej grupy, co spowodowało odnowienie kontaktu i coraz częstsze spotkania nie tylko w trakcie kursu, ale również poza nim. Para jest razem od 2009 roku i tworzą szczęśliwy i zgodny związek. Ślub pary miał miejsce w 2020 roku w Tatrach. 

Aleksandra Żebrowska – czy jest mamą?

Rodzicielstwo jest niezwykle ważnym elementem życia Aleksandry Żebrowskiej. Stało się ono również inspiracją do stworzenia własnej marki. Nie dziwi więc fakt, że jest ona mamą czwórki dzieci. Najmłodszy maluch urodził się w 2022 roku. Poza nim Aleksandra Żebrowska i jej mąż Michał są dumnymi rodzicami Franciszka urodzonego w 2010 roku,  Henryka, który urodził się w 2013 roku oraz Feliksa, który przyszedł na świat w 2020 roku. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra Żebrowska – obecność w internecie

Aleksandra Żebrowska jest jedną z osób, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest obecność w social mediach. Dlatego też aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie jej profil @olazebrowska obserwuje prawie 400 tysięcy osób. Jej Instagram stał się przestrzenią, w której można zobaczyć prawdziwe oblicze macierzyństwa, bez cenzury i upiększeń. Nie boi się poruszać trudnych tematów i mówi o macierzyństwie takim, jakie jest. Jej szczera postawa wobec macierzyństwa buduje autentyczne relacje i umożliwia innym kobietom otwarcie rozmawiania o trudnościach, które napotykają. Nic więc dziwnego, że jej konto cieszy się dużą popularnością a jej posty są bardzo chętnie komentowane przez inne kobiety. 

Aleksandra Żebrowska – ciekawostki z życia

Wielodzietność to rzeczywistość, w której dorastała Aleksandra Żebrowska. Nic więc dziwnego, że sama również zdecydowała się na założenie wielodzietnej rodziny. I choć w pewnym stopniu udało jej się to, ponieważ jest szczęśliwą i spełnioną matką czwórki dzieci, nie było to łatwe. Jak przyznała w jednym z wywiadów, w ciąży była ośmiokrotnie. Niestety aż 4 z nich zakończyły się poronieniem. Te trudne doświadczenia nie złamały jednak kobiety i nie przeszkodziły jej w realizacji marzenia o dużej rodzinie.