INTERNAUCI śmieją się z “PIŻAMY” MICHAŁA ŻEBROWSKIEGO. FANI zwrócili uwagę na “WYPUKŁOŚĆ SPODNI” i zastanawiają się czy aktor chciał coś komuś UDOWODNIĆ! (foto)

Michał Żebrowski jest dość aktywny na swoim Instagramowym profilu i nie pozwala swoim fanom, by ci o o nim zapomnieli. Aktor kilka dni temu opublikował zdjęcie w świąteczno-noworocznym stylu, gdzie wraz ze swoją żoną Aleksandrą pozują w gustownych piżamkach w biało-czerwone pasy. Widać, że w domu Żebrowskich nadal trwa świąteczna atmosfera, czego przykładem są wdzianka pary i wystrój mieszkania.

 

Fotka wywołała spore poruszenie wśród fanów Michała, jednak bardziej od spodni zainteresowała ich “wypukłość”, która zarysowała się na nich. Pod zdjęciem pary pojawiło się wiele komentarzy, a Internauci są zachwyceni radosną atmosferą jaka panuje u małżonków i zawartością piżamki Żebrowskiego. Jeden z nich zasugerował nawet, że “Chyba ma pan jakiegoś węża w piżamie”.

 

 

Czyżby było to zamierzone działanie aktora, a może Michał chciał coś komuś udowodnić. Teorii jest wiele. Fani sugerują, że na Żebrowskiego zadziałała obecność żony i namiętny buziak jaki od niej otrzymał. Zdjęcie wywołało nie lada zainteresowanie i polubiło je już prawie 13 tysięcy osób. Sympatyczny aktor ma swoich wiernych fanów, którzy nawet taką wpadkę potrafią obrócić w żart.

 

 

źródła: Instagram.com, foto Instagram.com, youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *