Nowe fakty ws. zaginionych! Aleksandra i Oliwia wyjechały z Częstochowy?

Ponad dziesięć dni temu w Częstochowie zaginęły matka i córka.

Od tej pory służby i wolontariusze poszukują zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii. W sprawie ich zaginięcia został zatrzymany 52-letni Krzysztof R. Postawiono mu także zarzut podwójnego zabójstwa, lecz mężczyzna nie przyznał się do popełnienia tego czynu.

Tymczasem wciąż pojawiają się nowe informacje dotyczące życia matki i córki. Pojawiła się na przykład informacja, że w pokoju nastolatki ktoś zamontował kamerę, dzięki której mógł podglądać dziewczynę. 

Teraz częstochowska policja podała nowe fakty w sprawie zaginionych.

 

https://czestochowa.policja.gov.pl/

 

Kilka dni temu udostępniono zdjęcie samochodu, który należał do Aleksandry Wieczorek. Dzięki temu udało się ustalić kolejne fakty – otóż należący do 45-latki Ford wyjechał z Częstochowy:

 

W wyniku prowadzonych działań kryminalni ustalili, że należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek samochód marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F, 10 lutego miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej droga krajowa numer 1 – tak zwana “gierkówka”) w kierunku na Katowice, gdzie widziany był w kolonii Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie.

 

Nie wiadomo, kto kierował pojazdem i czy w środku była Aleksandra i Oliwia. Dlatego policja zamieściła kolejny apel:

 

Apelujemy do wszystkich osób, które tego dnia pomiędzy 20.00 a 0.00 widziały ten pojazd lub posiadają nagrania z monitoringu stacjonarnego lub z kamerek samochodowych, które zarejestrowały wskazany samochód, o kontakt z Policją pod numerem telefonów alarmowych 997 lub 112.

 

https://www.facebook.com/Sladem.Zaginionych/photos/a.102538571537095/493459402445008