Zatrzymano go w sprawie matki i córki. Sąsiedzi mówią: “Casanova z działek”.

W sprawie zaginionej Aleksandry Wieczorek i jej córki Oliwii zatrzymano 52-letniego Krzysztofa R.

Matka i córka 10 lutego 2022 r. wyszły na spacer z psem. Od tego czasu nie dały znaku życia. W kilka dni później policja podała rysopisy zaginionych i zaapelowała o pomoc w poszukiwaniach. 

16 lutego poinformowano o zatrzymaniu Krzysztofa R. a także o tym, że postawiono mu zarzut zabójstwa [czytaj tutaj]. Teraz sąsiedzi zaginionych rozgadali się na temat oskarżonego.

 

czestochowa.policja.gov.pl

 

Jak podaje Fakt, Krzysztof R. był miejscowym uwodzicielem. Po rozstaniu z żoną zamieszkał na działkach jednak miał tam porządny murowany dom. Sąsiedzi mówią o nim “Casanova z działek”, “Kalibabka”.

 

Zgodnie z ich opowieściami Aleksandra Wieczorek i Krzysztof R. przez jakiś czas mieli być parą. Później jednak kobieta go rzuciła, a on zamieszkał z inną – 70-letnią kobietą. Mimo to wciąż czuł żal do 45-latki. Według relacji sąsiadów miał ją nachodzić i osaczać.

 

Matki i córki nadal nie odnaleziono. Wczoraj policjanci:

 

przeczesywali rejon ogrodów działkowych przy ulicy Żyznej w Częstochowie, gdzie 10 lutego ostatni raz widziana była Aleksandra Wieczorek. W działaniach brali udział strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu, którzy przy użyciu specjalistycznego sprzętu sprawdzali zbiorniki wodne znajdujące się w tym miejscu. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, poszukiwania zostały przerwane około godziny 14.00.

– informuje częstochowska policja.

 

I kolejny raz apeluje:

 

Jeśli masz istotne informacje dotyczące zaginięcia mieszkanek Częstochowy, zadzwoń pod numer 997 lub 112, albo napisz do nas: [email protected]. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

 

>>>CBA zatrzymało 20 gwiazd i celebrytów. Znane nazwiska!

 

źródło: fakt.pl

4 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.