Szokujące ustalenia! W pokoju zaginionej Oliwii była kamera, która…

Od dziesięciu dni w Częstochowie trwają poszukiwania matki i córki – Aleksandry i Oliwii.

Po tym, jak zaginęła 45-letnia Aleksandra Wieczorek i jej córka – 15-letnią Oliwia Wieczorek, policja udostępniła ich rysopisy [tutaj].

Prowadzone są też szerokie poszukiwania obydwu kobiet. I to nie tylko przez służby, ale też przez grupy wolontariuszy, które chcą pomóc zdesperowanej rodzinie.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=642341446877346

 

W sprawie został zatrzymany 52-letni Krzysztof R. – przez sąsiadów nazywany jako “Casanova z działek” -któremu postawiono zarzut zabójstwa.

Tymczasem serwis Fakt dokonał szokujących ustaleń.

 

czestochowa.policja.gov.pl

 

Otóż od kilku lat wokół Aleksandry i Oliwii zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Aleksandra Wieczorek, która wcześniej miała spotykać się z Krzysztofa R., w końcu zaczęła się go bać.

 

Trzy lata temu włamano się na konto Oliwii Wieczorek w mediach społecznościowych:

 

Ktoś wykorzystał zdjęcie profilowe nastolatki i przez komunikator rozsyłał fałszywe informacje do koleżanek i kolegów dziewczynki. Były to obraźliwe maile kierowane rzekomo przez Oliwię pod ich adresem.

 

(…) Sprawa była badana w latach 2019-2020, ale została umorzona, bo nie wykryto sprawcy.

– podaje Fakt.

 

Tymczasem teraz, po zaginięciu matki i córki w Częstochowie, w pokoju Oliwii znaleziono kamerę! Miał ją zamontować właśnie Krzysztof R.:

 

Według ustaleń Faktu po zniknięciu Aleksandry i Oliwii najbliżsi znaleźli kamerkę należącą do Krzysztofa R. Była ona zamontowana w pokoju Oliwii. Prawdopodobnie podczas jednego z remontów, które Krzysztof R. miał przeprowadzać w mieszkaniu Aleksandry Wieczorek. Z naszych ustaleń wynika, że Krzysztof R. nagrywał Oliwię.*

 

Dla dobra śledztwa policja ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym ustaleniom.

 

>>>CBA zatrzymało 20 gwiazd i celebrytów. Znane nazwiska!

 

*cyt. fakt.pl

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.