Żora Korolyov drwi z Oliwii Bieniuk: “W którym miejscu ta dziewczynka jest gwiazdą?”

Żora Korolyov (33 l.) to pochodzący z Ukrainy tancerz. Od 2007 do 2008 pracował jako trener w programie “Taniec z gwiazdami” (wówczas na antenie TVN).

W czasie współpracy przy programie Żora Korolyov tańczył z trzema partnerkami, a tylko jedną z nich można uznać jednoznacznie za gwiazdę tj. Kasię Cerekwicką. Poza piosenkarką, ukraiński tancerz występował z amerykańską piosenkarką Isis Gee i pogodynką Agnieszką Cegielską.

 

https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

 

Obecnie telewizja Polsat sukcesywnie podaje nazwiska kolejnych osób, które wystąpią w programie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (od 2014 r. emitowanego na antenie Polsatu). Jako pierwszą podano Oliwię Bieniuk – córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

 

https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

 

W październiku 2020 r. Oliwia skończyła 18 lat i od tej pory wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych a także w jednym z projektów filmowych realizowanych przez Reżysera Życia [zobacz tutaj]. Jak głosi plotka, wcześniej Jarosław Bieniuk zakazywał córce udziału w życiu publicznym. Miała czekać do osiągnięcia pełnoletniości. Teraz dopiero zbiera pierwsze doświadczenia zawodowe.

 

instagram.com/zorakorolyov/; instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

Żora Korolyov zanegował wybór Oliwii Bieniuk do “Tańca z Gwiazdami”. Zamiast Oliwki, proponuje udział swojego psa:

 

W którym miejscu, ta młoda i z pewnością sympatyczna dziewczynka jest gwiazdą? Czy naprawdę ludzie którzy już coś osiągnęli w swoim życiu nie chcą przyjść do TzG? Czy to są kwestie budżetowe?

 

(…) proponuję zatrudnić mojego pieska Sancho z przyjemnością przyprowadzę go na casting. Pięknie tańczy, u mnie na osiedlu ma ksywę – Gwiazda 😂

 

Jak się okazje nie tylko Żora miał wątpliwości co do zaproszenia Oliwii do programu. Internauci sugerowali, że na są na polskim rynku młode gwiazdy z wielkim dorobkiem i to one mogłyby wystąpić w tanecznym show. Wymieniano między innymi Roksanę Węgiel i Viki Gabor.

 

Zobacz też: Pomysłowe czy OBRZYDLIWE? Ukrainiec zrobił sobie wizytówki z MIĘSA!

 

https://www.instagram.com/p/CP52kojFmC0/?utm_source=ig_embed

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.