Agnieszka Włodarczyk nie chodzi do restauracji. Instamatki będą wściekłe!

40-letnia Agnieszka Włodarczyk 7 lipca 2021 r. urodziła swojego pierwszego synka o i mieniu Milan.

Narodziny dziecka to spora rewolucja i zapewne też zmiana pewnych przyzwyczajeń. Na razie Agnieszka Włodarczyk odważyła się wychodzić na pierwsze spacery, ale wybiera mniej uczęszczane miejsca. Woli pospacerować z synkiem w lesie niż w pełnym ludzi parku.

 

agnieszka włodarczyk, karmienie piersią (2)
pierwsze spacery – https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Aktorka przyznała też, że nie chodzi do restauracji. I powodem nie jest covid i ryzyko zarażenia koronawirusem (lub czymść innym) maluszka, ale raczej kwestia obyczajowa. Otóż Agnieszka Włodarczyk karmi piersią i miałaby opory, by robić to miejscu publicznym:

 

Żadnej restauracji jeszcze nie odwiedziliśmy, bo pewnie wpadłabym w panikę jakby zaczął głośno płakać- a on potrafi dać czadu😂
No i nie miałabym luzu z karmieniem w miejscu publicznym… Ja to jednak z tych, które wolałyby to robić bez spojrzeń przypadkowych osób🤷‍♀️

 

agnieszka włodarczyk, karmienie piersią (2)
tylko w zaciszu domowym – https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Zupełnie inne podejście do tematu mają instamatki, jak chociażby Aleksandra Żebrowska, która kpi z osób krytykujących publiczne karmienie piersią [tutaj]. Czy też Joanna Moro, która na krytykę “pokazywania cyca” napisała “wynocha” [zobacz tutaj].

Czytając wpis Agnieszki Włodarczyk, instamatki mogą być wściekłe. Aktorka zamiast promować publiczne karmienie piersią, przyznaje się do zawstydzenia!

 

https://www.instagram.com/p/CSb98RdDSnk/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.