AFERA na planie “RODZINKI PL”! KOŻUCHOWSKA I KULESZA są WŚCIEKŁE na JULKĘ WIENIAWĘ! MŁODA AKTORKA ZACZĘŁA GWIAZDORZYĆ!

Julia Wieniawa na dobre już rozgościła się w show biznesie. Jak to z młodą celebrytką bywa – chce złapać wszystkie możliwe sroki za ogon. Chce być i piosenkarką, i aktorką, i modelką i fluencerką, i przede wszystkim gwiazdą! A jak ktoś chce być wszystkim, to doskonale wiemy że jest nikim! Oczywiście w swoim mniemaniu Wieniawa jest już wielką gwiazdą, co pokazuje na planie serialu “Rodzinki pl”.

 

Okazuje się, że Wieniawa przez swoją pracę “wszędzie”- notorycznie spóźnia się na plan serialu. Osiągnęła szczyt bezczelności, kiedy musiały czekać na nią dwie wielkie gwiazdy – Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza. Spędziły bezczynne czas w pracy, w oczekiwaniu na młodą aktorkę-amatorkę… Małgorzata jeszcze nie wybuchła, ale cierpliwość każdego ma swoje granice. Ponoć nawet przyszła teściowa, Grażynka z “Klanu” ma porozmawiać z młodą Wieniawą o odpowiedzialności i szacunku do czasu innych osób.

 

Wieniawa jest w trakcie zdjęć do kinowego filmu “Kobiet mafii” Vegi, więc nie wiadomo, czy będzie brała pod uwagę słów jakiś tam zapomnianych gwiazd serialu…

 

W każdym razie, nie powinna zapominać, że to serial ją wypromował i jest jej stałym źródłem utrzymania, a nie wiadomo, ile to jej 5 minut będzie trwało i czy po premierze u Vegi, ktoś będzie chciał ją zatrudnić.

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com, Youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *