Agnieszka Kołodziejska – kim jest? Wiek, życiorys, dzieci i mąż

W przestrzeni publicznej coraz większą popularność zdobywają kobiety odważne, które zaskakują pozytywnie nie tylko swoją urodą, ale również pasjami oraz merytoryką i doświadczeniem. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Agnieszka Kołodziejska – prezenterka radia ZET i dziennikarka podróżnicza. O jej życiu i karierze wciąż jednak niewiele wiemy. Dlatego też przygotowaliśmy artykuł, w którym zbierzemy najważniejsze informacje na jej temat. 

Agnieszka Kołodziejska – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Data oraz miejsce urodzenia Agnieszki Kołodziejskiej pozostają nieznane, ponieważ dziennikarka nigdzie nie podzieliła się nimi publicznie. Udało nam się jednak dotrzeć do jej wywiadu z 2014 roku, gdzie wspomina  o tym, że zbliża się do 40tki. Możemy więc śmiało założyć, że obecnie ma ponad 40 lat. Na profilu na portalu Linked.in wymienia Warszawę jako miasto, w którym mieszka. Nie wiemy jednak, czy stolica jest jej rodzinna miejscowością. Na tym samym profilu znajdziemy również informację o tym, że ukończyła Uniwersytet Łódzki, jednak ponownie – nie dzieli się informacjami o latach studiów oraz kierunku, który studiowała. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Andrzej Kwiecien (@and_kwiecien)

Agnieszka Kołodziejska – kariera

Kariera Agnieszki Kołodziejskiej również rozpoczęła się w Łodzi co pozwala nam domniemywać, że to właśnie w tym regionie kraju urodziła się i spędziła swoją młodość. Są to jednak jedynie nasze domniemania. Faktem jednak jest, że rozpoczęła karierę dziennikarską od pracy w Radiu Classic w Łodzi. Co ciekawe, od początku nie była dziennikarką lecz zajmowała się sprzedażą reklam. W kolejnych latach związana była ze stacjami takimi jak Radio Złote Przeboje oraz Radio Pogoda. W 2008 roku rozpoczęła współpracę z radiem ZET, która trwa do dziś. Zajmowała się współtworzeniem audycji takich jak “Dzień dobry bardzo” oraz “Dzieje się” Trafiła również na szklane ekrany za sprawą pracy dla Polsat Play. Rozpoczęła ją w 2014 roku. Zasłynęła jako jedna z prowadzących programu podróżniczego programów “Polacy w świecie” i “Polacy za granicą”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kołodziejska (@kolodka_z_radia)

Agnieszka Kołodziejska – rodzina

Jeśli chodzi o najbliższych Agnieszki Kołodziejskiej również nie posiadamy zbyt wielu informacji, ponieważ dziennikarka chroni prywatność swojej rodziny. Nie wiemy jak nazywają się jej rodzice ani czym zajmowali się zawodowo. W wywiadach z dziennikarką możemy natomiast znaleźć informację o tym, że posiada siostrę – na jej temat też jednak stara się być zachowawcza. Wiemy jedynie, że jest ciocią, która bardzo uwielbia swoją nastoletnią już dziś siostrzenicę.

Agnieszka Kołodziejska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Agnieszka Kołodziejska, mimo iż zdradza sporo szczegółów ze swojego życia, swoje relacje stara się trzymać z daleka od mediów. Z tego powodu nie wiemy, czy jest obecnie z kimś związana. Warto jednak wspomnieć, że kilka lat temu była związana z kolegą z radia ZET, prowadzącym program “ZET za kółkiem” Michałem Adamiukiem. Para musiała rozstać się w dobrych relacjach, ponieważ na profilach zarówno jednej, jak i drugiej strony wciąż możemy znaleźć wspólne zdjęcia. Obecnie nie mają już jednak żadnego kontaktu ani wspólnych momentów ukazywanych w social mediach. 

Agnieszka Kołodziejska – dzieci

Jak w przypadku wszystkich popularnych osób, tak również i w przypadku Agnieszki Kołodziejskiej często pojawiają się pytania dotyczące dzieci. Trzeba mieć jednak świadomość, że dziennikarka mimo wszystko dość dobrze broni swojej prywatności i nie dzieli się takimi szczegółami z opinią publiczną. Na chwilę obecną możemy założyć, że nie ma ona własnych dzieci, ponieważ nigdy nie pojawiły się one w social mediach, w przeciwieństwie do jej siostrzenicy, której wizerunek opublikowała na Instagramie. Nie mamy również żadnej informacji na temat tego, czy Agnieszka Kołodziejska planuje posiadanie dzieci w przyszłości.  

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Radio ZET (@radio_zet)

Agnieszka Kołodziejska – Facebook i Instagram

Agnieszka Kołodziejska docenia możliwości jakie daje jej internet w budowaniu swojej popularności oraz w kontaktach z fanami. Skupiła się jednak na platformie Instagram. Na Facebooku posiada osobiste konto, nie prowadzi strony fanowskiej. Konto to możemy obserwować, nawet nie będąc jej fanami, jednakże nie jest ono aktualizowane zbyt często. Zupełnie inaczej sprawa ma się z Instagramem. Tu dziennikarka jest bardzo aktywna i zgromadziła obecnie prawie 42 tysiące obserwujących ją osób. Dodaje zdjęcia z podróży, często nagrywa również materiały na Instastory. Chętnie odpowiada na komentarze obserwujących. 

Agnieszka Kołodziejska – ciekawostki z życia

Agnieszka Kołodziejska znana jest ze swojego zamiłowania do podróży. Jak sama wspomina, lubi podróżować samotnie, w związku z czym niejednokrotnie zdarzyły jej się niespodziewane, a niejednokrotnie również niebezpieczne sytuacje. W wywiadach wspomina między innymi o mandacie za samotne podróżowanie w Wietnamie, sytuacji, w której znalazła w swoim hotelowym łóżku zupełnie obcego jej mężczyznę a także o niebezpiecznym wydarzeniu jakim było dosypanie jej specyfiku do drinka podczas imprezy na plaży. Na szczęście, z wszystkich tych zagrożeń wyszła obronną ręką.