Agnieszka Dziekan – kim jest? Wiek, kariera i życiorys

Agnieszka Dziekan to jedna z prezenterek telewizyjnych, które cieszą się sporym zainteresowaniem i sympatią widzów. Nie ma w tym nic dziwnego – miła, przepiękna i profesjonalna doskonale radzi sobie nie tylko z prezentowaniem pogody ale również w wielu innych rolach. Jednocześnie jest osobą, która bardzo dba o swoją prywatność, dlatego też znalezienie informacji o jej życiu bywa trudne. Niemniej jednak udało nam się ustalić kilka faktów z życia Agnieszki Dziekan. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Agnieszka Dziekan – wiek i miejsce urodzenia. Krótki życiorys

Agnieszka Dziekan to osoba, która nie dzieli się zbyt wieloma informacjami na temat swojego życia. Wiemy, że urodziła się w 1997 roku, nie znamy jednak dokładnej daty jej urodzin. Wiadomo za to, że urodziła się w Starachowicach. Uczęszczała do  Szkoły Podstawowej nr 12 oraz do II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach. Następnie wyjechała do Wrocławia, gdzie rozpoczęła studia na kierunku komunikacja wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim. To właśnie wówczas rozpoczęło jej się zainteresowanie mediami, które pozwoliło pracować jej na początku w lokalnych mediach w Starachowicach a następnie we Wrocławiu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Dziekan (@agnieszkadziekan)

Agnieszka Dziekan i jej kariera

Kariera Agnieszki Dziekan rozpoczęła się w TVP Wrocław. W tej lokalnej telewizji Agnieszka Dziekan była nie tylko pogodynką ale również zajmowała się prezentowaniem informacji o wydarzeniach sportowych. Następnie udało jej się wygrać casting i dostała się do programu “Dzień Dobry Polsko”. Po pewnym czasie dołączyła do ekipy programu “Pytanie na Śniadanie” gdzie również pełniła funkcję pogodynki. Praca w telewizji publicznej najwyraźniej bardzo odpowiada prezenterce, ponieważ obecna jest na ekranach telewizorów od wielu już lat. Obecnie Agnieszka Dziekan działa nie tylko w telewizji ale również w internecie gdzie publikuje swój podcast “Studnia bez dna”. Przeprowadza w nim rozmowy z wieloma znanymi osobami, nierzadko na tematy trudne i kontrowersyjne.

Agnieszka Dziekan – czy ma rodzinę?

Agnieszka Dziekan jest bardzo rodzinną osobą i wielokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej niezwykle ważna. Dlatego też strzeże ją przed mediami oraz wścibskimi ludźmi. Wiemy, że jej bliscy pochodzą ze Starachowic, jednak nie mamy informacji na temat tego kim są ani czym się zajmują jej rodzice. Pewne jest jedynie to, że Agnieszka Dziekan ma siostrę, jednak nie wiemy w jakim wieku. Skąd wiadomo, że posiada siostrę? Wiąże się z tym ciekawa historia, ponieważ Agnieszka Dziekan z powodu nieśmiałości wstydziła się kandydować do TVP Wrocław, dokumenty aplikacyjne zaniosła za nią właśnie jej siostra. Plotki głoszą, że rodzice dziewczyn nie byli z tego powodu zadowoleni, niemniej jednak to właśnie ten ruch spowodował, że przed Agnieszką Dziekan otworzyły się drzwi do kariery.

Agnieszka Dziekan – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Przed rozpoczęciem telewizyjnej kariery Agnieszka Dziekan związana była z Krzysztofem Danielewiczem czyli piłkarzem występującym na pozycji pomocnika w klubie Miedź Legnica. Związek ten niestety nie przetrwał próby czasu i odległości jaka dzieliła parę. Był to również ostatni związek, o którym Agnieszka Dziekan wypowiadała się publicznie nie ukrywając go. Obecnie bardzo dba o to, by jej stan cywilny pozostawał w tajemnicy. Nie wiemy więc, czy Agnieszka Dziekan jest obecnie z kimś związana.

Agnieszka Dziekan – czy ma dzieci?

Jak kilkukrotnie wspominaliśmy Agnieszka Dziekan to osoba, która stara się całkowicie oddzielić życie prywatne od kariery zawodowej i nie pozwala na to, by media miały o niej zbyt wiele informacji. Niemniej jednak udało nam się ustalić, że Agnieszka Dziekan nie posiada dzieci. Czy planuje zostać mamą w przyszłości? Jak możemy się domyślać, nie udzieliła odpowiedzi na to pytanie żadnemu portalowi plotkarskie, dlatego jej przyszłe, rodzinne plany pozostają tajemnicą.

Agnieszka Dziekan – Facebook i Instagram

Choć Agnieszka Dziekan bardzo dba o ochronę swojej prywatności nie oznacza to jednak, że nie korzysta z social mediów. Wprost przeciwnie, jest dość aktywna i chętnie dzieli się na nich swoimi zdjęciami. Dba jedynie o to, by nie poruszać spraw osobistych. Posiada konto na Instagramie, które obecnie obserwowane jest przez 21,6 tysięcy osób. Za jego pomocą reklamuje swój najnowszy projekt jakim jest podcast “Studnia bez dna”. Chętnie dzieli się również aktualnymi informacjami o tym co u niej za pomocą insta stories. Posiada również własną stronę na Facebooku, jednakże to konto cieszy się mniejszym zainteresowaniem i nie jest prowadzone przez Agnieszkę dziekan tak aktywnie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Dziekan (@agnieszkadziekan)

Agnieszka Dziekan – ciekawostki z życia

Jednym z ciekawych momentów w życiu Agnieszki Dziekan, który spotęgował znacząco plotki o tym, czy prezenterka jest z kimś związana były bez wątpienia oświadczyny Tomasza Kammela, które miały miejsce na wizji podczas programu “Pytanie na śniadanie”. Choć wydarzenie to miało mieć jedynie żartobliwy charakter nie da się ukryć, że było dla prezenterki dość kłopotliwe. Niemniej, mimo początkowego speszenia bardzo dobrze poradziła sobie z tą niecodzienną sytuacją.