Kacper Kuszewski – jak wygląda życie prywatne aktora? Czy ma żonę i dzieci? Pogłoski o homosekualizmie

Kacper Kuszewski należy do grona aktorów, którzy choć nie zajmują pierwszych miejscach na stronach gazet, mogą poszczycić się naprawdę ciekawą karierą oraz wieloma sukcesami na różnych polach. To aktor serialowy, telewizyjny oraz teatralny, który zdobył serca wielu widzów. Mimo to stara się być z dala od medialnego zgiełku i chroni swoją prywatność. Sprawia to, że osoby, które są zainteresowane jego życiem często poszukują informacji w internecie. Wystarczy wspomnieć, że chociażby w grudniu 2015 r. nazwisko „Kacper Kuszewski” znalazło się na 10. miejscu w rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Wiedząc o tym postanowiliśmy zgromadzić w naszym artykule wszystkie najważniejsze informacje na temat Kacpra Kuszewskiego.

Kacper Kuszewski – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Kacper Kruszewski urodził się 21 czerwca 1976 w Słupsku. Jednak jego młodość związana była z innymi miastami a dokładniej z Koszalinem oraz Gdynią. Aktor ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Z aktorstwem oraz muzyką miał jednak doświadczenia znacznie wcześniej. Przez 12 lat uczył się w szkole muzycznej. Przez 12 lat uczęszczał w Gdańsku do klasy fortepianu, następnie kontynuował naukę w Bydgoszczy w klasie klarnetu w państwowej szkole muzycznej im. Artura Rubinsteina. Już jako kilkuletni chłopiec występował w chórze dziecięcym. Co ciekawe, Kacper Kuszewski ma aż trzy imiona, choć w naszym kraju nadaje się dzieciom maksymalnie dwa. Nosi on imiona wszystkich trzech królów znanych z przypowieściach o narodzeniu Jezusa: Kacper, Melchior i Baltazar. Wiele osób jest także zainteresowanych wzrostem znanego aktora. Dlatego też poszukiwaliśmy informacji na ten temat. Udało nam się ustalić, że Kacper Kuszewski ma 171 cm wzrostu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kacper Kuszewski (@kacper_kuszewski)

Kacper Kuszewski – kariera

Kacper Kuszewski to polski aktor, wokalista i osobowość medialna, który zyskał popularność dzięki roli Marka Mostowiaka w serialu M jak miłość. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy zagrał Gavroche’a w musicalu Les Misérables na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Od tego czasu wystąpił w wielu produkcjach teatralnych, filmowych i serialowych, takich jak “Karol – człowiek, który został papieżem”, “Przyjaciółki”, “Wkręceni”, “Tatuśkowie” i wiele innych. Jest także znany jako aktor dubbingowy, podkładający głos m.in. Myszce Miki, Percy’emu Weasleyowi i Luke’owi Skywalkerowi. Poza aktorstwem, Kuszewski zajmuje się również śpiewem. W 2015 roku wydał swój pierwszy album studyjny pt. Album rodzinny, a w latach 2016-2018 był wokalistą zespołu Leszcze. Brał również udział w kilku programach rozrywkowych, takich jak “Jak oni śpiewają”, “Taniec z gwiazdami” i “Twoja twarz brzmi znajomo”, w których odnosił sukcesy.

Kacper Kuszewski – rodzina

Kacper Kuszewski pochodzi z aktorskiej rodziny. Jego rodzice to Małgorzata Szudarska oraz Jarosław Kuszewski. Niestety, obydwoje już nie żyją. Kacper Kuszewski ma również siostrę Justynę. Kobieta nie jest jednak osobą publiczną, dlatego informacje na jej temat są szczątkowe i trudno dostępne.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kacper Kuszewski (@kacper_kuszewski)

Kacper Kuszewski – stan cywilny. Z kim jest związany?

Kacper Kuszewski jest aktorem, który doskonale wie o tym, że udostępnianie informacji o swoim życiu prywatnym może mieć negatywne konsekwencje. Jak sam wspominał podczas jednego z wywiadów, widział to na przykładzie swoich kolegów z branży. Dlatego też jedyną wypowiedzią na temat związków jest potwierdzenie, że jego serce jest zajęte. Nigdy jednak nie wypowiadał się na temat tego, z kim jest związany. Doprowadziło to do powstawania licznych plotek, wśród których znajdowały się również takie, które mówiły, że jest on homoseksualistą. Kacper Kuszewski nigdy nie wypowiedział się na ten temat.

Kacper Kuszewski – dzieci

Jak wspominaliśmy, Kacper Kuszewski jest osobą, która bardzo strzeże swojej prywatności i praktycznie nie porusza kwestii związanych z osobami mu bliskimi. Dlatego też nie wiadomo czy mężczyzna jest ojcem. Nie udało nam się również ustalić czy marzy o dzieciach w przyszłości. Pozostaje nam więc jedynie uszanować wolę aktora i nie rozprzestrzeniać niesprawdzonych informacji. 

Kacper Kuszewski – Facebook i Instagram

Choć Kacper Kuszewski należy do grona osób, którym bardzo zależy na tym by odciąć życie prywatne od działalności publicznej docenia jednocześnie możliwości, które daje internet. Dlatego też jest aktywny w mediach społecznościowych. Posiada konta na Instagramie oraz Facebooku. Na największym portalu social media posiada obecnie 34 tysiące obserwujących. Jeśli zaś chodzi o aplikację Instagram – możemy zauważyć, że obserwuje go 16,3 tysiąca followersów. Nie są to jak widać imponujące zasięgi, co może wynikać z faktu, że Kacper Kruszewski unika publikowania jakichkolwiek prywatnych czy kontrowersyjnych treści.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kacper Kuszewski (@kacper_kuszewski)

 

Kacper Kuszewski – ciekawostki z życia

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy Kacper Kuszewski ma “monopol na Myszkę Miki”  Disney wymaga tego, aby wszelkie bajki, filmy, reklamy oraz inne dzieła, w których występuje ta kultowa postać były dubbingowane przez jedną osobę. Co więcej, jej sposób dubbingowania powinien być zbliżony do innych wersji językowych. Dlatego też jeśli kiedykolwiek usłyszycie głos sympatycznej Myszki Miki możecie mieć pewność, że za nagraniem tej wypowiedzi stoi właśnie Kacper Kuszewski.