A jednak nowa miłość po “Rolnik szuka żony”! SARA SKOMENTOWAŁA doniesienia o ZWIĄZKU JUSTYNY i ZBYSZKA!

Program “Rolnik szuka żony” skończył się już jakiś czas temu, ale najwyraźniej poza kamerami rolnicy, którym się nie udało znaleźć drugiej połówki wśród kandydatek, szukają wśród…”kobiet” innego rolnika. Po odcinku finałowym krążyły plotki, że Justyna i Zbyszekparą! Czy to prawda? Już wiadomo – Sara skomentowała te doniesienia!

 

Sara i Justyna, mimo że na początku nie przepadały za sobą, to po decyzji Karola stały się przyjaciółkami. Spotykają się, utrzymują ze sobą kontakt, więc nic dziwnego, że właśnie ją internauci pytali, co myśli o związku Zbyszka z jej koleżanką.

 

Na komentarz internauty:

 

“Kibicujesz Justynie i Zbyszkowi?”

 

Odpowiedziała szybko, ale i nie zostawiła żadnych złudzeń:

 

“Oczywiście. Trzymam za nich kciuki i kibicuje z całego serca”.

 

To prawda! Justyna i Zbyszek są razem!Dla fanów to powód do wielkiej radości! Chociaż Justyna na początku programu wzbudzała bardzo kontrowersyjne emocje. Z jednej strony przedstawiała się jako dziewczyna skromna, głęboko wierząca, a z drugiej co chwile wyciekały jej zdjęcia, a to w bikini, a to z programu “gra wstępna”. Zbyszek natomiast nie miał szczęścia w “Rolnik szuka żony”, wybrał najbardziej wredne uczestniczki programu, które nie miały oporów krytykować jego mamy, domu i wyśmiewać niepełnosprawność rolnika.

 

Teraz tych dwoje ma szanse na wspólną przyszłość. Jeżeli udałoby im się, to byłoby wspaniale. Nie ukrywamy, że kibicujemy Zbyszkowi – to taki miły, serdeczny, ale i ułożony mężczyzna więc Justyna była by szczęściarą mając go u swojego boku.

Zbyszek z Rolnik szuka żony tvp

Zbyszek z Rolnik szuka żony z dziewczyną

Justyna z Rolnik szuka żony tvp ma chłopaka

źródło: facebook.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *