SARA z “Rolnik szuka żony”KOMENTUJE ostatnie DONIESIENIA o programie! Robi to pod KUSZĄCYM ZDJĘCIEM…

Najnowsza edycja mogła by zmienić nazwę na “Skandal szuka rolnika i żony”, bo w programie dzieje się coraz więcej dziwnych rzeczy. Ostatni skandal mówi o tym, co ma się wydarzyć w najbliższym odcinku, czyli dokonania wyboru przez kandydatów. Ściśle mówiąc, chodzi o to, że Karol nie wybierze żadnej kandydatki.

 

Sara już kiedyś na facebooku skomentowała, że ucierpi w programie na zdrowiu, więc jeden element tej układanki już się zgadza. W ostatnich dniach uczestniczka zmieniła zdjęcie profilowe na dosyć seksowne- uwodzicielsko je jabłko w rozpiętej koszuli . Posypały się pod nim nie tylko komentarze zachwytów, ale i pytań, co się wydarzy – czy doniesienia “Pudelka” są prawdziwe. Sara w końcu nie wytrzymała masy pytań i odpowiedziała fanom:

 

“Kochani nie mogę nic mówić. Poczekajcie do niedzieli. Proszę Was o cierpliwość”.

 

Można było się tego spodziewać, wiadomo, że uczestników obowiązuje milczenie zapisane w kontrakcie. Niedziela już jutro i wszystko się wyjaśni. Coś czujemy, że oglądalność będzie biła rekordy!

 

Oj… a jeśli to sztucznie wymyślony skandal, żeby podbić oglądalność? Nieważne i tak nie możemy się doczekać najbliższego odcinka! A Wy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *