2 października 2023

Niepokojące doniesienia o uczestniku z “ROLNIK SZUKA ŻONY”! JEDEN Z ROLNIKÓW MA RAKA.

Komentarze wstawiane na fanpagu programu, często zdradzają tajemnice o uczestnikach, które są niewygodne dla produkcji, tak jak np. ciąża kandydatki Piotrka, czy o pojawienie się Jagody. Ale jeden z komentarzy wzbudził wiele smutku…

Internauta zdradził, że Zbyszek z trzeciej edycji programu jest chory na nowotwór.

 

Zbyszek, wesoły myśliwy był kontrowersyjną, ale i najbarwniejszą postacią poprzedniej edycji. Widzowie myśleli, że tak ustawiony, pewny siebie i zamożny człowiek zgłosił się do programu dla zabawy. Niewielu fanów programu wiedziało, że Zbyszek przeżył rodzinną tragedię – jego ukochana żona zmarła na nowotwór kilka lat wcześniej. Małżeństwo mimo lat bardzo się kochało i ponoć rolnik w rozpaczy mówił nawet, że chce umrzeć z ukochaną… Ta prosiła go, żeby nie został sam, być może dlatego zgłosił się do programu. Nie znalazł szczęścia, bo wciąż kochał zmarłą żonę.

Niestety prawdopodobnie i jego dotknęła ta straszna choroba, według komentarzy nie są to jeszcze oficjalne newsy. Podobno mówi się o tym w urzędzie, w którym pracuje rolnik.

 

Mamy nadzieję, że będą to tylko plotki, wyssane z palca. Oby tym razem okazały się nieprawdziwe, oby Zbyszek był cały i zdrowy! Tego mu szczerze życzymy!

źródło: facebook.com

 

 

Dodaj komentarz