Co z miłością ZBYSZKA i JUSTYNY z “Rolnik szuka żony”? Dziewczyna przerywa milczenie i opowiada o ich ZWIĄZKU!

Przed świętami media obiegła wieść, że sympatyczny Zbyszek z ostatniej edycji znalazł jednak miłość w programie! Oczywiście nie w postaci żadnej ze swoich wrednych kandydatek, ale w kandydatce Karola – bogobojnej Justynie. Dziewczyna potwierdziła, że spotyka się z rolnikiem i że spędzą razem Sylwestra w Anglii. Od tej imprezy minął już prawie miesiąc, a tych dwojga milczy. Justyna nie wytrzymała i zabrała głos!

 

Zbyszek zgodnie z planem pojechał za granicę do swojej ukochanej, przecież deklarował, że tym razem jest szczęśliwie zakochany. Chodzą głosy, że wszystko między tymi dwojga się układało do feralnej imprezy sylwestrowej, na której ponoć para pokłóciła się ze sobą.

 

Zaprzecza temu Justyna, która “Faktowi” zdradziła, że:

 

“Było fantastycznie. Zbyszek jest świetnym tancerzem, dlatego wytańczyłam się za wszystkie czasy. Niby taki nieśmiały, a obtańcował też moje koleżanki. Zapoznałam go z moimi znajomymi ze Wspólnoty Wody Jordanu. Po mszy jak zawsze spotkaliśmy się w kawiarni, siedzieliśmy i było wesoło. Zbyszek aż promieniał”.

 

Wyglądałoby na to, że tych dwoje odnalazło szczęście, ale najwyraźniej nie do końca Justyna była zadowolona z rolnika, bo zaprzeczyła sama sobie wypowiadając się dla tygodnika “Na żywo”:

 

“Zbyszek jest towarzyski, dowcipny, ciekawy nowych miejsc i ludzi. Mamy jednak inne oczekiwania wobec siebie. Zbyszek to wspaniały mężczyzna i życzę mu jak najlepiej”.

 

I znowu…”zostaną przyjaciółmi”.

 

Wyjątkowego pecha ma Zbyszek – po raz kolejny nie udało się ułożyć mu życia. Szczerze mówiąc nie wierzyliśmy, że tych dwoje pasują do siebie, ale przecież miłość łączy przeróżnych ludzi. Nadal kibicujemy Zbyszkowi, żeby udało mu się znaleźć “tą jedyną” bo na to zasługuje!

 

źródło: instagram.com, fakt, “Na żywo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *