Zwłoki dziecka w łóżeczku mogły leżeć nawet miesiąc! Makabra w Szabdzie!

W miejscowości Szabda (kujawsko-pomorskie) w domu wynajmowanym przez młode małżeństwo znaleziono zwłoki dziecka w łóżeczku.

Makabrycznego odkrycia dokonała właścicielka domu po tym, jak robotnicy remontujący dach domu zauważyli dziecko przez okno [zobacz tutaj]

 

Jak się okazało, dom wynajmowany był przez małżeństwo z piątką dzieci i szóstym, które miało się narodzić na dniach. 

Dziś prokuratura podała wstępne ustalenia w sprawie.

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Otóż rodzina opuściła dom już jakiś czas temu i to nie w pośpiechu. W pomieszczeniach pozostawiono też różne rzeczy osobiste.

27-latka pojechała do Warszawy, gdzie przez cesarskie cięcie urodziła wczoraj (23.06.2022) swoje szóste dziecko. Na razie jej przesłuchanie nie jest możliwe z uwagi na połóg oraz przebywanie w warunkach szpitalnych.

Trójka dzieci miała przebywać u dziadków, a czwarte, 2-letni chłopiec był pod opieką ojca. 33-latek został zatrzymany, jednak również on nie mógł być przesłuchany ponieważ był pijany. W czasie opieki nad dzieckiem miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Jego syn trafił do domu dziecka.

 

Jak informuje prokuratura, dziecko zmarło najprawdopodobniej około 2-4 tygodnie temu. Możliwe jest więc, że przez jakiś czas rodzina mieszkała ze zmarłym, leżącym w łóżeczku dzieckiem.

Sekcja zwłok na razie nie wykazała przyczyn śmierci. Zlecono dodatkowe badania. 

 

https://www.facebook.com/tvbrodnica/videos/272401378418926/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.