Janusz Korwin Mikke ogłosił rozpoczęcie eksperymentu. Przez miesiąc będzie jadł najbardziej niezdrowe jedzenie!

Janusz Korwin Mikke ma już 78 lat, lecz nie boi się wyzwań i eksperymentów.

Polityk niedawno usłyszał o pewnym lekarzu, który w ciągu miesiąca postarzał się o 10 lat i przytył 6,5 kilogramów. Janusz Korwin Mikke postanowił podobny eksperyment przeprowadzić na sobie samym.

 

twitter.com/JkmMikke

 

Co to za dieta?

Otóż londyński lekarz, przez miesiąc stosował taki sposób żywienia, że 80% stanowiły fast foody.

 

Pewien lekarz z kliniki w Londynie przez miesiąc jadł fast foody i stwierdził, że jest to zabójcze. Przytył 6,5 kilo, przybyło mu 10 lat i w ogóle to ledwo żyje. Otóż… on jadł 80% fast foodów. Ja postanowiłem przez miesiąc też jeść % fast foodów i pokazać, że nie umrę i pójdę do urzędu stanu cywilnego, żeby stwierdzić, czy nie przybyło mi tych 10 lat.

– zapowiada Krowin Mikke.

 

Czy przeżyje?

Jak mówi polityk, otrzymuje wiadomości od zaniepokojonych zwolenników i przyjaciół. Obawiają się oni, czy Korwin Mikke przeżyje taki eksperyment. Co na to sam zainteresowany?

 

Lat temu sto, Amerykanie jedli trzydzieści razy mniej fast foodów, a teraz po trzydziestu latach zżyją o 30 lat dłużej, a nie krócej.

 

Czy fast foody są niezdrowe?

Jedzenie typu hamburgery, hot dogi, pizza czy kurczaki w panierce powszechnie uważane są za niezdrowe. Powodem jest duża zawartość tłuszczu, soli czy wzmacniaczy smaku i aromatów. Co więcej takie pożywienie nie zapewnia odpowiednio długiego poczucia sytości względem wysokiej liczby kalorii, jaka jest dostarczana z tym pożywieniem.

 

Jednak Janusz Korwin Mikke ma inne zdanie na ten temat:

 

To jest normalne pożywienie jak każde inne. Jeżeli komuś smakują fast foody, to oczywiście niech sobie spokojnie je fast foody.

– twierdzi polityk dzierżący kubełek z KFC.

 

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów tego eksperymentu.

 

>>>Żenująca wymiana zdań. Cezary Pazura omawia wygląd pupy swojej żony!

 

 

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.