ZMASAKROWANA TWARZ pięknej gwiazdy “Mody na sukces”. Chciała zatrzymać CZAS – teraz nie przypomina siebie. Zobacz zdjęcia Hunter Tylo!

Aktorka znana jest przede wszystkim z roli Taylor z “Mody na sukces”, grała tę postać ponad 23 lata. Oczywiście zaczynała jako piękna, młoda dziewczyna. Zresztą Hunter robiła karierę w modelingu i zdobywała tytuły miss.

Wiadomo, że upływający czas, szczególnie dla kobiet nie jest łaskawy, więc gwiazda postanowiła nieco okłamać rzeczywistość i przy pomocy chirurga plastycznego być dłużej młoda… Niestety coś poszło nie tak.

 

Hunter Tylo ma dzisiaj 55 lat i wygląda, jakby jej twarz była martwa. Wyprasowane, napuchnięte policzki, kocie oczka, zbotoksowane usta i ściągnięta skóra – widać, że mimikę już dawno stracił, a mówienie nie jest dla niej swobodne.

 

Niewiele osób wie, jakie tragedie prywatnie spotkały aktorkę – jej syn od dziecka cierpiał na padaczkę, niestety utopił się w wieku 19 lat. Córka Hunter miała usunięte oko, bo zaatakował je nowotwór, w trakcie chemioterapii okazało się, że rak zaatakował drugie oko. Wkrótce guz zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Hunter nie była zadowolona ze swojej pierwszej operacji plastycznej i nawet pozwała za to swojego lekarza. Ma bardzo za sobą burzliwą przeszłość, oprócz tragedii prywatnych, poznała smak i porażkę sławy. Była niejednokrotnie mężatką, a nawet miała romans z serialowym Ridgem.

 

Odeszła z serialu w 2013 roku, bo chce otworzyć się na nowe propozycje, ale kto będzie chciał zatrudnić aktorkę “bez twarzy”?

 

Zobacz jej zdjęcia, czy nadal jest piękna?

 

źródło: YouTube.com, wikipedia.pl, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *