TWARZ EWELINY z WARSAW SHORE wygląda FATALNIE! Fani zarzucają jej, że nie PRZYPOMINA już SIEBIE i kreuje na kolejną “ŻYWĄ BARBIE”! (foto)

Dziś Ewelina  z Warsaw Shore zupełnie nie przypomina siebie. Ci, którzy oglądali kontrowersyjne reality show dobrze pamiętają, jak wyglądała w 1 edycji programu. Miała długie czarne włosy i delikatną nadwagę, do tego była bardzo wulgarna i nie patyczkowała się z innymi uczestnikami używają przy tym wielu niecenzuralnych słów.

 

 

Celebrytka z czasem sporo schudła, powiększyła usta i przefarbowała włosy na jasny kolor. Całkowita zmiana wizerunku spodobała się fanom, jednak ostatnie zdjęcia jakie wrzuciła na Instagrama zatrwożyły jej wielbicieli. Ewelina zupełnie nie przypomina siebie, a wielu jej obecny wygląd porównuje do kobiet, które poprzez ciągłe zabiegi upodabniają się do żywych lalek Barbie. Gwiazdka nie ukrywała nigdy, że korzysta z zabiegów upiększających i medycyny estetycznej, ale teraz ostro przesadziła.

 

 

Jej najnowsze zdjęcia wskazują na to, że w jej ciało zaczął ingerować chirurg plastyczny. Ewelina ma naciągniętą twarz i jeszcze mocniej “wydatniejsze” usta niż dotąd. Internauci komentujący jej zdjęcia są zmartwieni i piszą, że teraz wygląda bardzo sztucznie, wręcz “plastikowo”. Wielu fanów nie mogło jej rozpoznać i pytało “Czy to naprawdę Ty?”. Ciekawe czy celebrytka weźmie sobie słowa wielbicieli do serca i przestanie eksperymentować ze swoim wyglądem?

źródła: instagram.com, foto youtube.com, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *