HUNTER TYLO kiedyś ELEKTRYZOWAŁA miliony MĘŻCZYZN na świecie. Dziś przez liczne OPERACJE po URODZIE gwiazdy “MODY NA SUKCES” nie zostało za wiele. (foto)

Hunter Tylo była jedną z największych gwiazd popularnej na całym świecie telenoweli “Moda na sukces”.  Aktorka, która wcieliła się w postać doktor Taylor Hayes rozpalała wyobraźnię wielu panów.  Trudno było się oprzeć urokowi gwiazdy, ponieważ kiedyś była śliczną kobietą. Dziś jej kuszący wizerunek to już przeszłość. Hunter przeszła wiele operacji upiększających i odmładzających, co niekoniecznie dobrze wpłynęło na jej wygląd. Na aktualnych zdjęciach ciężko skojarzyć, że to ona.

 

Fani telenoweli, która wydawać by się mogło, że nie ma końca pamiętają, iż była ukochaną Ridge’a Forrestera, postać tę grał Ronn Moss. Miłość z ekranu przeniosła się do rzeczywistości i para nawiązała romans, o czym oboje poinformowali po latach. Aktorka rozstała się  z “Modą” w 2013 i nie było to normalne odejście. Hunter miała za złe scenarzystom, że ci bagatelizują wątek Taylor i mało jest “jej” w serialu. Co prawda aktorka po roku wróciła, jednak jej postać pojawiała się epizodycznie.

 

Jeszcze 20 lat temu, w latach 90 kiedy “Moda” święciła największe triumfy, Hunter Tylo uznawana była za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. Mężczyźni ją kochali, a jej nieskazitelna cera i długie lśniące włosy działały na zmysły, przez co panowie fantazjowali na jej temat. Dziś aktorka zupełnie nie przypomina siebie. Wszystko za sprawą licznych operacji plastycznych, które znacznie wpłynęły na jej obecny wygląd. Gwiazda wyraźnie nie potrafiła zaakceptować tego, że się starzeje i zaczęła kombinować z twarzą, co niekoniecznie było dobrą decyzją

 

źródła: film.onet.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *