Karolina Pisarek wystąpiła w TzG. Widzowie nie mogą zrozumieć jednej sprawy!

W ostatnich dniach Karolina Pisarek przebywała w szpitalu a jej udział w “Tańcu z Gwiazdami” stał pod zdankiem zapytania.

Przypomnijmy, że tydzień temu w poniedziałek Karolina Pisarek wystąpiła w TzG, ale już w środę trafiła do szpitala z ogromnym bólem głowy. Następnie przechodziła różne badania i dopiero w weekend usłyszała diagnozę. Okazało się, że ma powiększoną przysadkę mózgową oraz torbiel i że kwalifikuje się do operacji.

Pomimo tego modelka nie chciała rezygnować z udziału w tanecznym show, a decyzję co do udziału zostawiła sobie na ostatnią chwilę.

Finalnie wystąpiła we wczorajszym odcinku. Choreografia wykonywana przez Karolinę została ograniczona do minimum, jednak widzowie nie mogą zrozumieć jednej sprawy!

 

https://www.instagram.com/tanieczgwiazdami/

 

Otóż uwagę widzów zwróciło zachowanie Karoliny Pisarek. Jak wiadomo, gdy kogoś boli głowa, ma migrenę, to zazwyczaj leży i unika ruchu. Tymczasem modelka wręcz rzucała głową:

 

Problemy z głową a miota nią na wszystkie strony. Jakies dziwne to wszystko. Szanujmy zdrowie

 

Hmmm, to rzucanie glowa w tracie wystepu na pewno w obecnym stanie nie jest wskazane …. Trochę srednio!

 

Oj przykre to, bardzo przykre patrzeć jak można nisko zejść dla kasy. Żałosne. Powinna odejść jeśli zdrowie jej nie pozwala a nie przesiedzieć piosenkę, porzucać głową na lewo i prawo i udawać że coś zatańczyła. Brak słów.

 

Mimo wszystko Karolina i Michał Bartkiewicz przeszli do kolejnego odcinka. Tym razem z programu odpadł Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska.

 

 

https://www.instagram.com/p/CiIvJpTo8a_/

 

https://www.instagram.com/p/CiIuPuSoj8G/