Córka Karoliny Ferenstein- Kraśko na urodziny otrzymała prawdziwy dar!

Córka Karoliny Ferenstein- Kraśko na urodziny otrzymała prawdziwy dar!

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko mają trójkę dzieci Konstantego (ur. 2007), Aleksandra (ur. 2009)i  Larę (ur. 14 stycznia 2016).

Pracujący w TVN Piotr Kraśko wiele czasu spędza w Warszawie. Z kolei jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko prowadzi na Mazurach stadninę koni w Gałkowie, żyje więc nieco innym rytmem i innymi sprawami. Żona Piotra Kraśko publikuje zdjęcia na tle przyrody czy z końmi. Często są to wręcz bajkowe krajobrazy i fotografie.

Także z okazji urodzin córeczki Lary, Karolina Ferenstein-Kraśko zamieściła bardzo nieszablonowy wpis. Pisząc o prezencie dla pięcioletniej solenizantki można by się spodziewać opisów lalek, różnych akcesoriów do zabawy czy też wspaniałego tortu i przyjęcia. Tymczasem Karolina napisała o zgoła innym podarku, jaki mała Lara dostała na urodziny – to prezent od samej natury:

 

Ta urocza młoda dama kończy jutro 5 lat !!! Dokładnie o 10:00 była już w moich objęciach na świecie !!!
Natura daje najwspanialsze dary!!!
Pierwszy wspaniały prezent Lara dostała już dzisiaj od przyrody właśnie ❄️🤍 Mnóstwo białego puszystego śniegu jak z bajki !!! Jutro o godzinie „O” w Larcika urodziny planujemy wspaniały kulig! Myślałam, że takiego prezenty już jej nigdy nie będę mogła dać !!!
Winter Wonderland – Gałkowo ❄️♥️

 

Bardzo podoba nam się takie podejście do natury i dzieciństwa 🙂

 

https://www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko/