Ziemowit Kossakowski – kim jest ten kontrowersyjny dziennikarz? Wiek, kariera i życiorys

Aby być znanym nie zawsze trzeba zdobyć sympatię widzów. Czasami wystarczy kontrowersja lub skrajne, radykalne poglądy, które zwracają na siebie uwagę. Doskonałym przykładem tego, że to działa jest Ziemowit Kossakowski. Choć większość ludzi nie pała do niego sympatią w okresie jego pierwszej walki w Prime MMA pojawiały się liczne zapytania dotyczące tego kim jest i czym się zajmuje. Chcąc na nie odpowiedzieć przygotowaliśmy krótki artykuł na temat tego kontrowersyjnego dziennikarza, publicysty i freak fightera. Musimy jednak uprzedzić, że informacji, które są dostępne w sieci na jego temat jest jak na lekarstwo. Może więc okazać się, że nie odpowiemy na wszystkie pytania naszych czytelników.

Ziemowit Kossakowski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia.

Data urodzenia Ziemowita Kossakowskiego to 10 marzec 1994 roku i w chwili obecnej ma on 28 lat. W internecie możemy znaleźć pogłoski o tym, że studiował prawo, jednakże nie ma żadnych potwierdzeń na temat tego jaką uczelnię skończył. Nie wiemy również gdzie urodził się oraz wychował. Jak więc widać, jest to postać, która wciąż pozostaje nieznana szerszej publiczności.

Ziemowit Kossakowski – kariera

Karierę Ziemowita Kossakowskiego możemy określić dwoma pojęciami – chaos oraz kontrowersja. Zaczynał od publikowania swoich materiałów na kanale YouTube Piast.tv. Następnie znalazł pracę w telewizji. Jak można się tego domyślać, była to telewizja publiczna. Nie zagrzał tam jednak miejsca na długo, ponieważ zarzucono mu naruszenie etykiety dziennikarskiej w związku z kłamliwym reportażem dotyczącym protestujących lekarzy i pielęgniarek. Nie przeszkodziło mu to jednak podjąć próby dostania się do polityki. Wystartował z list PiSu 16 listopada 2014 roku kiedy to kandydował w wyborach samorządowych. Warto jednak zaznaczyć, że nie uzyskał odpowiedniej liczby głosów. Jedynym sukcesem medialnym, który udało mu się osiągnąć na szerszą skalę była walka freak fight w federacji Prime MMA, którą odbył z lewicowym autorem Jasiem Kapelą. Nie bez kozery możemy uznać, że była to walka całkowicie odmiennych poglądów, dzięki czemu przykuwała ona sporą uwagę widzów. Kapela pokonał jednak Ziemowita Kossakowskiego, co wywołało spore rozczarowanie wśród osób, które stawiały na zwycięstwo prawicowego publicysty.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @freakalstwo

Ziemowit Kossakowski – rodzina

Rodzina Ziemowita Kossakowskiego to kolejna kwestia, która rodzi wiele pytań. Niestety, znalezienie odpowiedzi na nie jest nie tyle trudne, co nawet niemożliwe. Nigdy nie wypowiadał się bowiem na temat swoich rodziców. Nie wiemy więc jak się nazywają oraz kim są. Wielu internautów zakłada jednak, że fakt, iż prawicowy publicysta otrzymał imiona kojarzone z tradycją słowiańską i początkami polskości może świadczyć o tym, że jego rodzice mają równie podobne, nacjonalistyczne poglądy. Czy tak jest w istocie? Tego nie wiemy. Nie udało nam się również dotrzeć do informacji, czy mężczyzna posiada rodzeństwo. Jego życiorys jest więc bardzo tajemniczy, co może wynikać również z faktu, że media nie są zbytnio zainteresowane tak kontrowersyjną postacią.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ziemowit Piast Kossakowski (@zkossakowski_)

Ziemowit Kossakowski – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

Wiele osób zastanawia się, czy kontrowersyjny prawicowy publicysta jest z kimś związany. Przeszukując odmęty internetu oraz obserwując jego zachowanie podczas rozmów z dziennikarkami przed walką możemy założyć, że nie posiada żadnej partnerki. Pozwala sobie bowiem na flirtowanie przed kamerą a w internecie nie można znaleźć żadnej informacji o jego życiu uczuciowym. Jak więc widać, jest życie uczuciowe jest kolejną niewiadomą, z jaką musimy się zmierzyć chcąc opisać tę postać.

Ziemowit Kossakowski – dzieci

Jak możemy się domyślić, skoro trudno nam dotrzeć jest do jakichkolwiek informacji na temat związków Ziemowita Kossakowskiego – zarówno byłych, jak i obecnych może świadczyć to o tym, że nie posiada on dzieci. Tym bardziej, że sam nigdy w udzielanych wywiadach nie wypowiadał się na temat ich posiadania. Nieznany jest nam również jego stosunek to ojcostwa w przyszłości.

Ziemowit Kossakowski – Facebook i Instagram

Po zwolnieniu z mediów publicznych internet jest jedynym miejscem, w którym Ziemowit Kossakowski może zdobywać popularność. Jest on aktywny w sieci. Nie skupia się jednak na Facebooka skupiając się na działalności na Twitterze gdzie często wchodzi w dyskusje oraz spiera się z osobami o innych poglądach. Posiada także konto na Instagramie @zkossakowski_, które obserwowane jest przez ok 10 tysięcy osób. Nie znajdziemy jednak już na nim żadnych materiałów promujących walkę.

Ziemowit Kossakowski – ciekawostki z życia

Ziemowit Kossakowski to osoba, która słynie z licznych skandali. Wśród nich wymienić możemy  skandal po zadaniu pytań Bronisławowi Komorowskiemu o emigrację Polaków oraz jego rzekome kontakty z funkcjonariuszami KGB. Kolejnym skandalem było odejście z TVP. Mimo to Ziemowit Kossakowski podczas przygotowań do swojej pierwszej walki w MMA mógł cieszyć się wsparciem młodych ludzi o prawicowych poglądach. Ich sympatia szybko odwróciła się od niego gdy okazało się, że został ciężko znokautowany przez lewicowego aktywistę, który nie ukrywa swoich eksperymentów z narkotykami a do tego był od niego znacznie niższy. Od czasu przegranej walki Ziemowit Kossakowski nieco odsunął sie od bycia na pierwszym planie w social mediach.