Ignacy Błażejowski – kim jest ten młody wokalista z “Voice of Poland”? Wiek, rodzice i kariera

W naszym kraju nie brakuje młodych, uzdolnionych wokalistów, którym bardzo szybko udało się zdobyć ogromną popularność oraz sympatię fanów. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Ignacy Błażejowski. Ten młody, utalentowany mężczyzna znany jest z hitu “Czekam na znak”, który zawojował listy przebojów i stacje radiowe. Nie jest to jednak jego jedyny sukces. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób interesuje się jego karierą oraz życiem prywatnym. Wiedząc o tym przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje na temat Ignacego Błażejowskiego.

Ignacy Błażejowski – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Ignacy Błażejowski urodził się 5 października 2003 roku. Pochodzi z Krosna. Ukończył Szkołę Podstawową nr 3 w Krośnie. Uczęszczał do Zespołu Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego w Krośnie w klasie fortepianu, którą także z powodzeniem ukończył. Obecnie studiuje na dwóch kierunkach. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Zaczął śpiewać jako 7 latek. W wieku lat dziesięciu trafił do Studia Piosenki Swing działającego przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie gdzie trenował pod okiem Lucyny Durał. Był także stypendystą Motywacyjnego Programu Stypendialnego Miasta Krosno przyznanego przez Prezydenta Miasta Piotra Przytockiego za osiągnięcia artystyczne. Kolejną kwestią, która interesuje internautów jest wzrost Ignacego Błażejowskiego. Niestety, w sieci nie znajdziemy oficjalnie potwierdzonych informacji na ten temat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez fp dla cudownego Ignasia ❤ (@ignacy.blazejowski.fp)

Ignacy Błażejowski – kariera

Ignacy Błażejowski to młody i utalentowany piosenkarz, autor tekstów i kompozytor, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programach Mali Giganci i The Voice of Poland. Jego debiutancki singiel „Koniec” ukazał się w kwietniu 2021 roku, a od początku 2022 roku Ignacy regularnie prezentuje swoim fanom nowe utwory, takie jak „Dream”, „Wiem”, „Prawa, lewa” czy „Czekam na znak”. Ten ostatni stał się prawdziwym hitem, docierając na szczyt listy AirPlay. Ignacy nie ogranicza się jednak tylko do muzyki. Jest również studentem wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz amerykanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. W swoich piosenkach łączy elementy popu, indie i rocka, tworząc oryginalny i chwytliwy styl. Jego twórczość porównywana jest między innymi do Dawida Podsiadło czy Igora Herbuta, co jest wielką pochwałą dla młodego artysty.

Ignacy Błażejowski – rodzina

Ignacy Błażejowski jest artystą, któremu zależy na tym, by w mediach pojawiały się opinie dotyczące jego twórczości, nie zaś życia prywatnego. Jest muzykiem, który niechętnie porusza kwestie związane ze swoim życiem rodzinnym. Dlatego też nie wiemy kim są jego rodzice oraz czym się zajmują. W sieci brakuje również informacji na temat tego, czy Ignacy Błażejowski posiada rodzeństwo. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego prawo do prywatności.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez fp dla cudownego Ignasia ❤ (@ignacy.blazejowski.fp)

Ignacy Błażejowski – stan cywilny

Nie da się ukryć, że Ignacy Błażejowski należy do przystojnych, młodych mężczyzn, którzy mogą podobać się kobietom. To zrozumiałe, że jego fanki zastanawiają się więc, czy jego serce jest zajęte. Odpowiedzi na to pytanie nie znajdziemy jednak w sieci. Ignacy Błażejowski należy do grona osób, którym zależy na tym, by chronić swoją prywatność przed mediami. Dlatego też nie wiemy, czy posiada partnerkę.

Ignacy Błażejowski – dzieci

Rodzicielstwo znanych osób bardzo często budzi zainteresowanie fanów. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się zapytania dotyczące tego, czy Ignacy Błażejowski ma dzieci. Odpowiedź brzmi – nie. Obecnie Ignacy Błażejowski nie posiada własnego potomstwa, co jest całkowicie zrozumiałe. Ma bowiem dopiero 21 lat i na razie poświęca się karierze muzycznej, którą dopiero dynamicznie rozwija. Na razie nie porusza także kwestii rodzicielstwa w czasie kontaktów z mediami, dlatego też nie znamy jego planów na przysżłość.

Ignacy Błażejowski – Facebook i Instagram

Dla współczesnych artystów obecność w sieci jest bardzo ważnym narzędziem promocji nowych płyt i utworów. Social media mogą być również doskonałą platformą do kontaktu z fanami. Nie dziwi więc fakt, że Ignacy Błażejowski również korzysta z tego potencjału. Obecny jest zarówno na Instagramie, jaki na Facebooku. W przypadku Facebooka jego społeczność jest stosunkowo niewielka, ponieważ liczy obecnie 3,3 tysiąca obserwujących. Wynikać to może z faktu, że Ignacy Błażejowski skupia wokół siebie głównie młodych fanów, którzy niezbyt chętnie korzystają z FB. Nieco lepiej radzi sobie na Instagramie. Jego konto @ignacymusic obserwuje obecnie prawie 16 tysięcy osób.

Ignacy Błażejowski – ciekawostki z życia

Jako dziecko Ignacy Błażejowski zmagał się z astmą, która poważnie utrudniała mu codzienne funkcjonowanie. To właśnie walcząc z chorobą rozpoczął lekcje śpiewu. Dzięki niemu poczuł się lepiej. Ćwiczenia oddechowe związane ze śpiewaniem w połączeniu z leczeniem sprawiły, że obecnie Ignacy Błażejowski może funkcjonować bez większych trudności oraz występować na żywo.