Magdalena Perlińska – kim jest? Wiek, kariera, życiorys

W show biznesie nie brakuje pięknych kobiet. Niektóre z nich pojawiają się nagle i szybko zdobywają dużą sławę oraz popularność nie tylko ze względu na swój talent, ale również oszałamiającą urodę. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Magdalena Perlińska. Ta modelka oraz aktorka dała się zapamiętać choćby z roli w pierwszym polskim horrorze wyprodukowanym przez Netflix: Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Nie jest to jednak jedyna jej rola. Poznajmy bliżej życiorys Magdaleny Perlińskiej.

Magdalena Perlińska – życiorys. Ile ma lat?

Magdalena Perlińska urodziła się w Warszawie, 8 grudnia 1992 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 31 lat. Od dziecka interesowała się nie tylko modelingiem, ale również tańcem. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest także zawodową tancerką tańca towarzysko-latynoamerykańskiego. Co więcej, posiada najwyższą, międzynarodową klasę S. Niewiele wiemy jednak na temat najwcześniejszych lat jej życia czy też wykształcenia. W sieci próżno bowiem szukać informacji dotyczących jej życiorysu przed rozpoczęciem kariery.

Magdalena Perlińska – jak wygląda jej kariera?

Magdalena Perlińska wcześnie zainteresowała się karierą modelki a jej uroda oraz nienaganne wymiary sprawiły, że nie miała problemów z wkroczeniem do tego świata. Zaczynała jako modelka dla lokalnych marek, głównie firm zajmujących się produkcją i sprzedażą bielizny, strojów kąpielowych oraz kosmetyków do makijażu. Po kilku latach została zauważona i nawiązała współpracę z agencjami modelingowymi Uncover Models oraz Wonderwall Model Management. Pozwoliło jej to na współpracę również z międzynarodowymi markami i rozwój swojej kariery modelki. Magdalena Perlińska nie poprzestała jednak na tym. Postanowiła rozwijać się w stronę aktorstwa i zaliczyła udane występy w filmach Bartkowiak oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. To jednak nie wszystko. Magdalena Perlińska jest bowiem osobą, która chętnie sprawdza się w nowych rolach, stąd też jej obecność na scenie. Modelka i aktorka spróbowała swoich sił w kabarecie uczestnicząc w programie telewizji Polsat “Klinika skeczów męczących”. Wraz z Kabaretem Skeczów Męczących odegrała scenę, w której wcieliła się w rolę Kasi – dawno niewidzianej przez innych członków rodziny dziewczyny. Jej występ został bardzo ciepło przyjęty przez fanów kabaretowych skeczy i programów. Obecnie aktorka przebywa w Londynie, gdzie kontynuuje swoją karierę modelingową.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Perlinska (@magdalenaperlinska_)

Magdalena Perlińska – czy ma rodzinę?

Choć Magdalena Perlińska chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na portalach społecznościowych jednocześnie jest osobą, która dość dobrze dba o swoją prywatność. Dlatego też zarówno w mediach, jak i w internecie nie znajdziemy informacji na temat jej rodziny i bliskich. Nie wiemy kim są jej rodzice oraz czy aktorka posiada rodzeństwo.

Magdalena Perlińska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

W przypadku znanych osób wielu z nas chce wiedzieć jak najwięcej o ich życiu prywatnym. Szczególnie jeśli chodzi o związki. Pora więc odpowiedzieć na pytanie czy Magdalenia Perlińska jest z kimś związana. Na chwilę obecną kobieta pozostaje singielką. Informację tę możemy znaleźć na jednym z portali, w których publikowane są profile modelek. Nie posiadamy informacji, czy wcześniej była w związku, ani kto był jej partnerem. Pewnym jest natomiast, że do tej pory były to jedynie relacje nieformalne, ponieważ aktorka nigdy nie była w związku małżeńskim.

Magdalena Perlińska – czy ma dzieci?

Jak wspominaliśmy, mimo tego, że Magdalena Perlińska jest osobą, która dość mocno udziela się w internecie jest również zdania, że pewne informacje warto zachować dla siebie. Wiemy, że obecnie aktorka nie posiada dzieci. Nie udało nam się jednak znaleźć informacji na temat tego, czy w przyszłości planuje macierzyństwo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Perlinska (@magdalenaperlinska_)

Magdalena Perlińska – Facebook i Instagram

W obecnych czasach modelki, które chcą pozostać aktywne zawodowo i móc cieszyć się współpracą z markami powinny być obecne w sieci. Magdalena Perlińska doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego też udziela się publicznie za pomocą Instagrama. Posiada bardzo rozbudowany profil, na którym znajdziemy nie tylko jej zdjęcia z sesji ale również licznych podróży. Posiada ponad 300 tysięcy obserwujących, wśród których znajdują się nie tylko osoby z naszego kraju, ale również z całego świata. Magda Perlińska ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, często odpisuje im na wiadomości i komentarze, regularnie wstawia też aktualności na stories, dzięki czemu wiedzą oni co aktualnie dzieje się w życiu modelki.

Magdalena Perlińska – ciekawostki z życia

Piękna i młoda aktorka znana jest z tego, że nie boi się odważnych sesji zdjęciowych i chętnie pokazuje swoje wdzięki. Niewiele osób jednak wie, że w 2014 roku wraz z innymi fotomodelkami oraz laureatkami konkursów piękności brała udział w sesji zdjęciowej do kalendarza. Jej piękne akty ozdobiły kalendarz Inter Cars 2015, który nazywany jest często polskim kalendarzem Pirelli. Sesja została zorganizowana pod okiem jednego ze znanych fotografów gwiazd i znanych osobistości – Voyo Bakiewicza, który współpracował m.in. z magazynem Playboy czy CKM.