Magdalena Narożna – kim jest wokalista Pięknych i Młodych? Czy ma męża i dzieci?

Choć disco polo to gatunek muzyki, który nie jest w naszym kraju traktowany zbyt poważnie nie da się ukryć, że wiele osób bardzo lubi taką właśnie lekką i taneczną, prostą muzykę. Nie dziwi więc fakt, że piosenkarki, które śpiewają takie właśnie utwory cieszą się w naszym kraju dużą popularnością i sympatią. Doskonałym przykładem może być Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Wielu fanów poszukuje w sieci informacji na temat jej kariery, życia prywatnego i związków. Wiedząc o tym prześledziliśmy doniesienia medialne dotyczące Magdaleny Narożnej. Sprawdź co udało nam się ustalić. 

Magda Narożna – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Magdalena Narożna urodziła się 22 listopada 1988 w okolicach Łomży. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce śpiewać jednak muzyka nie była jej jedyną pasją. Magda Narożna próbowała swoich sił w sporcie. Jako dziecko i nastolatka zajmowała się lekkoatletyką. Swój pierwszy zespół Magda Band założyła już jako szesnastolatka. Razem z nim występowała na weselach co pozwalało jej cieszyć się pierwszymi zarobionymi przez siebie pieniędzmi. Jeśli jednak chodzi o edukację postawiła na wykształcenie medyczne. Jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną, dzięki czemu nie musiała obawiać się, że w przypadku gdy nie uda jej się osiągnąć sukcesu w muzyce nie będzie miała z czego żyć. Jeśli chodzi o wzrost wokalistki udało nam się ustalić, że 173 cm wzrostu. 

Magda Narożna – kariera

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek disco polo w Polsce. W 2012 roku wraz z mężem Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim założyła zespoł Piękni i Młodzi. Początkowo śpiewali na weselach, wystąpili również w programie “Must Be the Music” co dało im ogólnopolską rozpoznawalność. Zespół odniósł wielki sukces dzięki takim hitom jak „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Ona jest taka cudowna”. Magda Narożna nie tylko śpiewa, ale też komponuje i pisze teksty piosenek. Jest także osobowością telewizyjną, która brała udział w programach takich jak “Disco Star” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna – rodzina

Magda Narożna należy do grona osób, które starają się chronić prywatność swoich bliskich. Wiemy, że jej panieńskie nazwisko to Wolińska, jednak w sieci nie znajdziemy informacji na temat tego kim są jej rodzice. Nie wiemy również, czy wokalistka posiada rodzeństwo.

Magda Narożna – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Życie uczuciowe Magdy Narożnej było przedmiotem plotek i licznych doniesień w mediach ze względu na dość burzliwy rozwód i głośne spory związane zespołem piękni i młodzi. Jak wiemy, jej pierwszym mężem był Dawid Narożny. Para rozwiodła się w 2019 roku. Początkowo twierdzili oboje, że mimo rozstania pozostają w przyjacielskich stosunkach a w zespole nic się nie zmieni. Szybko jednak okazało się, że wspólne funkcjonowanie w tej formie nie będzie możliwe. W mediach plotkarskich pojawiały się doniesienia o publicznych kłótniach pary. Wreszcie 2 stycznia 2020 po incydecnie z udziałem nie tylko małżonków, ale również ich nowych partnerów w sieci pojawiło się oświadczenie Magdy Narożnej: “W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu.„

Choć jej były mąż nie zgadzał się z taką decyzją i zamierzał wkroczyć na drogę sądową nigdy nie wrócił do zespołu. Jeszcze tego samego roku Magda Narożna poinformowała w programie “Pytanie na śniadanie”, że zaręczyła się z Krzysztofem Byniakiem. Para znała się od podstawówki, jednak uczucie wybuchło dopiero niedawno. Aktualnie wiodą wspólne życie, którym chętnie dzielą się w mediach.

Magda Narożna – dzieci

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Magda Narożna ma dzieci. Odpowiedź brzmi, tak. Jest ona matką jednej córki Gabrysi, która jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Dziewczyna ma obecnie 13 lat.  

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna – Facebook i Instagram

Magdalena Narożna należy do grona wokalistek, które doskonale zdają sobie z tego sprawę, że w dzisiejszych czasach internet stanowi bardzo ważne narzędzie promocji swojej działalności, nowych albumów i utworów. Dlatego też jest bardzo aktywna w social mediach. Posiada swoje konta zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Obecnie jej konto na Facebooku obserwuje 50 tysięcy osób. O wiele lepiej Magda Narożna radzi sobie na Instagramie, gdzie jest też znacznie bardziej aktywna. Jej konto @madzia_pim zgromadziło 228 tysięcy followersów.