Guzior – kim jest ten znany raper? Wiek, wzrost i kariera muzyczna

W naszym kraju nie brakuje uzdolnionych raperów, którzy zdobywają sporą popularność i cieszą się zainteresowaniem internautów. Jedną z takich osób jest Guzior – członek wytwórni QueQuality. To raper, który zwrócił na siebie uwagę bardzo charakterystycznym flow oraz przemyślanymi tekstami. Wielu użytkowników sieci poszukuje informacji na temat jego kariery oraz życia prywatnego. Wiedząc o tym postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jego temat w jednym miejscu. 

Guzior – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Guzior, to znany polski raper, który związany jest z wytwórnią QueQuality. Tak naprawdę, mężczyzna nazywa się Mateusz Bluza. Urodził się 16 lipca 1992 we Wrocławiu. Na temat jego życiorysu, młodych lat czy edukacji nie udało nam się znaleźć żadnych informacji. Nieliczne informacje jakie udziela Guzior, podczas wywiadów dotyczą bowiem przede wszystkim jego twórczości oraz obecności na polskiej scenie rapowej. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wzrostu. Brak jest oficjalnych informacji na ten temat. Niemniej jednak, fani, spekulują na ten temat bazując na własnych obserwacjach ze spotkań na żywo, że jest on mężczyzną wysokim, mającym w przybliżeniu 194 centymetry wzrostu.   

Guzior – kariera

Guzior to jeden z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych polskich raperów, który zasłynął dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi i głosowi. Jego kariera rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy wydał swój pierwszy utwór “Prawie północ”. Od tego czasu nagrał trzy albumy studyjne: “Evil Twin”, “Evil Things” i “Pleśń”, które odniosły wielki sukces komercyjny i artystyczny. Guzior współpracował z wieloma innymi znanymi raperami, takimi jak Deys, Quebonafide, Szpaku czy ReTo. Jego muzyka łączy elementy hip-hopu, trapu i cloud rapu, a jego teksty poruszają tematy związane z życiem na blokowisku, problemami osobistymi, miłością i narkotykami. Guzior jest również znany z tego, że często zmienia swój wizerunek i tatuaże. Jego fanów nazywa się “guzikami” lub “evil twinami”.

Guzior – rodzina

Guzior jest jedną z tych osób, którym zależy na tym, by media mówiły o ich karierze oraz osiągnięciach w muzyce, nie zaś o życiu prywatnym. Doskonale bowiem wie, że popularność medialna wiąże się także z ocenianiem oraz hejtem, który może być bardzo uciążliwy. Dlatego też troszczy się o prywatność swojej rodziny. Nie wiemy kim są ani czym zajmują się jego rodzice. Nie wiadomo także, czy uzdolniony raper posiada rodzeństwo. Posiada nam więc uszanować decyzję Guziora i jego bliskich w tej kwestii i skupić się na jego działalności muzycznej. 

Guzior – stan cywilny

Wielu fanów artysty zastanawia się nad tym, czy jego serce jest zajęte. To całkowicie zrozumiałe. Guzior jest przystojnym, młodym mężczyzną, który budzi zainteresowanie wśród kobiet. Czy jednak ma wybrankę serca? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwym zadaniem, ponieważ raper należy do grona osób, które niechętnie poruszają kwestie związane z życiem prywatnym,. W mediach nie pojawiają się praktycznie żadne doniesienia dotyczące jego związków. Nie wiemy więc, czy Guzior jest z kimś związany oraz jak nazywać się może jego ewentualna partnerka. 

Guzior – dzieci 

Jak niejednokrotnie wspominaliśmy, Guzior należy do osób, które nie chcą afiszować się ze swoim życiem prywatnym. W żadnym z nielicznych wywiadów oraz innych wypowiedzi publicznych nie pojawił się temat jego rodzicielstwa. Na podstawie zdjęć, które pulikuje możemy wnioskować, żerpaer nie ma dzieci. Nie jest to jednak żadna potwierdzona informacja. Wygląda więc na to, że mężczyzna chce zachować w tej materii prywatność, do czego ma całkowite prawo. Pozostaje nam je więc uszanować.

Guzior – Facebook i Instagram

Podobnie jak wielu innych młodych artystów Guzior doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci ma ogromne znaczenie dla budowania publiczności. Nic więc dziwnego, że jest osobą obecną i aktywną w social mediach. Artysta prowadzi swoje konta zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Na pierwszym z portali zgromadził 262 tysiące osób. W przypadku Instagrama jego konto śledzi obecnie 209 tysięcy użytkowników. Guzior stara się być aktywny, często publikuje zdjęcia z tras koncertowych, informacje o nowych projektach oraz urywki z życia prywatnego. Ma również regularny kontakt z fanami za pomocą relacji i instastories.
Guzior – ciekawostki z życia

Jedną z ciekawostką z życia Guziora jest jego podejście do narkotyków oraz substancji psychoaktywnych. Mężczyzna jest częścią środowiska, które nie stroni od używek. Sam jednak w bardzo głośnym wywiadzie wypowiedział się na temat takiego postępowania. Zapewnił, że wszystkie swoje kawałki tworzy na trzeźwo nie korzystając z żadnych poprawiaczy nastroju, narkotyków, stymulantów czy używek. Uważa wręcz, że zabijają one kreatywność. Co ciekawe, wywiad ten odbył się podczas transmisji live. Trwał ponad 50 minut, a jego prowadzącym był Yurkosky. Ten niezwykle popularny już wywiad możemy wciąż odnaleźć na platformie CDA.