Zdrójkowski PODPADŁ Kożuchowskiej! Adam wrzucił zdjęcie z planu “Rodzinki pl”, które pogrąża Małgorzatę… Zobacz zdjęcie – aktorka ma powód do wstydu?

Adam Zdrójkowski rósł na oczach widzów. Pojawił się w serialu jako chłopiec, a dziś media rozpisują cię o jego związku z koleżanką z planu. Nic dziwnego, ze na planie “Rodzinki pl” panuje rodzinna atmosfera, skoro aktorzy znają się już tyle lat. Tym razem chyba Adam przekroczył granicę i opublikował na instagramie zdjęcie z pracy, które nie spodoba się Małgorzacie Kożuchowskiej.

 

 

Każdy odcinek serialu rozpoczyna się od przeglądania albumów ze zdjęciami i właśnie w przerwie nagrywania tego ujęcia Adam postanowił zrobić selfie. Razem z serialowymi rodzicami siedzą na sofie, a na kolanach Kożuchowskiej leży album, w którym są przyklejone nie tylko zdjęcia, ale jakieś kartki. Dodatkowo widać, że są na nim zaznaczone kwestie aktorki. Małgosia zapewne nie do końca nauczyła się tekstu i sobie go przykleiła na stronach albumu. Niby nic takiego, ale fani są trochę oburzeni.

 

 

Pod zdjęciem w komentarzach wyrazili swoje rozczarowanie, że taka aktorka sięga po takie sposoby. Oczywiście znaleźli się też tacy dla których taki problem to nie problem i docenili kreatywność Małgorzaty.

 

 

Wydaje nam się, że raczej Małgosia nie będzie mieć żalu do Adama. Małgosia gra w tylu serialach, że musi jakoś kombinować, aby radzić sobie w pracy. Chyba każdy skorzystałby z takiej okazji, by ułatwić sobie życie?

 

Zobacz to zdjęcie:

Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Rodzinka pl

źrdóło: instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *