Zdjęcie KOŻUCHOWSKIEJ z planu “Rodzinki pl” zdradziło szczegół, który znacząco wpłynie na odbiór serialu! Fani rozczarowani spoilerem! Zobacz zdjęcie!

“Rodzinka pl” miała być na próbę dwa sezony. Jak wiadomo “próbowanie” zakończyło się sukcesem i powstają kolejne to sezony śmiesznego serialu! Widzowie kochają go nie tylko za niezastąpioną obsadę, ale i za dom, w którym toczą się perypetie państwa Boskich. Nagrywane są właśnie nowe odcinki na którym pracuje Małgorzata Kożuchowska. Niestety aktorka wstawiła zdjęcie z pracy, które ujawnia pewną tajemnicę.

 

Nie ma co zazdrościć domu państwa Boskich, bo to tylko atrapa, hala w której urządzono “niby-dom”. Serial jest tak świetnie zmontowany, że zawsze wydaje się, że jak jakiś członek rodziny wchodzi po schodach to jest kontynuacja akcji na piętrze. Nic bardziej mylnego, Kożuchowska siedzi “na szczycie” schodów, które prowadzą do nikąd…

 

Fani trochę z przekąsem, trochę szczerze zawiedli się na aktorce i produkcji, że tak wprowadzają ich w błąd. Dla wielu nic już nie będzie takie samo.

 

Telewizja potrafi manipulować wnętrzami, więc tym bardziej może osobami. Pamiętajcie, żeby nie we wszystko wierzyć, co zobaczycie i usłyszycie w tym magicznym pudełku, które jest na centralnym miejscu prawie w każdym domu, prawdziwym domu.

Zobacz to zdjęcie:

kożuchowska

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *