Kożuchowska opublikowała zdjęcie z planu “RODZINKI PL”! Aktorka nie spodziewała się, że wywoła nim tak duże ZAMIESZANIE! (foto)

„Rodzinka pl” to prawdziwy fenomen polskiej telewizji. Kto nie zagra w tym serialu, ten od razu zdobywa sympatię widzów – nie bez powodu cała „młodsza” obsada staje się czołowymi bywalcami „salonów” show biznesu. Nie ma się co dziwić, ponieważ serial cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem widzów. Jednak po ostatnim zdjęciu, jakie na swoim  Instagramie opublikowała Małgorzata Kożuchowska fani mocno się zaniepokoili.

 

 

 

Sympatyczna aktorka pozuje na nim z Tomaszem Karolakiem, który jest jej serialowym mężem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ aktorzy darzą się sympatią, gdyby nie fakt, że wyglądają trochę inaczej niż zazwyczaj. Oboje zostali ucharakteryzowani na starsze osoby co mocno zszokowało fanów serialu. Wielu z nich zastanawia się, czy to wymowne zdjęcie to zapowiedź końca “Rodzinki.pl”.

 

 

 

Widok Ludwika i Natalii Boskich jako emerytów wywołał gorącą dyskusję, a wielbiciele serialu prześcigają się w komentarzach snując różne teorie na ten temat. Wielu z nich zaczęło postrzegać zdjęcie jako zapowiedź końca przygód rodziny Boskich stąd tak wiele pytań “Czy to ostatni sezon Rodzinki.pl?” Wpisów w podobnym tonie jest całe mnóstwo. Niestety fani nie doczekali się odpowiedzi Małgorzaty Kożuchowskiej, ale coś nam mówi, że serial nie zniknie z anteny!

 

fot.instagam.com

 

 

źródła: plotek.pl, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *