Kożuchowska opublikowała zdjęcie z planu “RODZINKI PL” i narobiła ZAMIESZANIA! To prawdziwa PETARDA! Wszyscy czekają na TEN ODCINEK!

“Rodzinka pl” to prawdziwy fenomen polskiej telewizji. Kto nie zagra w tym serialu, ten od razu zdobywa sympatię widzów – nie bez powodu cała “młodsza” obsada staje się czołowymi bywalcami “salonów” show biznesu.

 

Nie ma się co dziwić ten serial jest świetny – któż nie chciałby żyć jak Boscy? Jednak najnowszy sezon będzie chyba najbardziej wyczekiwanym! Wydarzy się w nim coś wyjątkowego! Zdradziła to Małgorzata Kożuchowska za pośrednictwem zdjęcia!

 

 

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie z planu “Rodzinki pl” razem z serialowym Kubą. Niby zwykłe selfie, ale co widzimy w tle? Kościół! A to może oznaczać tylko jedno – ślub! Fani zachodzą w głowę, czyja jest ta uroczystość, czy Marka i Marysi, a może Tomka? Małgosia uchyliła rąbka tajemnicy, a teraz milczy! Zaostrzyła apetyt widzów, którzy już nie mogą się teraz tym bardziej doczekać nowych odcinków!

 

 

Sami jako stali oglądający jesteśmy bardzo ciekawi, kto stanie na ślubnym kobiercu! Nowy sezon “Rodzinki” zapowiada się niezwykle interesująco!

A zaczęło się od tego zdjęcia:

źródło: instagram.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *