Zakochani z “RODZINKI PL” wrzucili romantyczne zdjęcia z Pragi, a INTERNAUCI DOSTRZEGLI JEDEN SZCZEGÓŁ! Coś ukrywają? Zobacz zdjęcia!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie “Rodzinki pl”, gdzie grali parę, a teraz są przyjaciółmi. Jednak w prawdziwym życiu są ze sobą i w mediach społecznościowych deklarują wszem i wobec swoją miłość. Niedawno byli razem na wycieczce w Pradze. Zwiedzali miasto i relacjonowali to na InstaStories. Opublikowali zdjęcia razem i coś ewidentnie rzuca się w oczy!

 

Na wspólnym zdjęciu widać jak bardzo są oni do siebie podobni. Mają bardzo podobne rysy twarzy, oczy, uśmiechy. Wiele osób w komentarzach zwróciło na to podobieństwo uwagę. Ponoć ludzie podświadomie wybierają na swoją drugą połówkę kogoś podobnego do siebie. Zazwyczaj takie związki kończą się ślubem. Czyżby było tak i w tym przypadku? Jakby nie było to dobry znak na przyszłość.

 

Jeszcze niedawno młodzi zakochani deklarowali, że chcą razem zamieszkać, bo łączy ich coś poważnego. Może faktycznie nie jest to tylko “młodzieńcze zauroczenie”. Trzeba przyznać, że tworzą piękna parę. Zobaczcie zdjęcia o które tyle szumu:

para z rodzinki pl

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *