Małgosia i Paweł z “Rolnik szuka żony” pochwalili się RADOSNĄ NOWINĄ w “Pytaniu na śniadanie”! Zakochani nie kryją swojego szczęścia i zdradzili, jak spędzili WALENTYNKI! ZOBACZ WIDEO!

Małgosia i Paweł poznali się w programie “Rolnik szuka żony”. Można by stwierdzić, ze to jedyna “legalna” para z ostatniej edycji. Oznacza to, że Paweł od początku był w programie i walczył o względy rolniczki. Jak widać udało mu się zdobyć jej serce, bo mija już prawie rok od nagrań, a para wciąż jest razem. Co więcej, w “Pytaniu na śniadanie” pochwalili się radosną nowiną!

 

 

Małgosia i Paweł chcą tworzyć poważny związek, więc raczej nikogo nie zdziwi wiadomość, że para ze sobą zamieszkała! Jak zdradziła Małgosia, traktuje tę decyzję jako “życiową”. Mieli etap poznawania się, zakochania i przyszedł czas na wspólnego życia. Do tej pory było to utrudnione, ponieważ Paweł pracował w Szwecji. Dla Małgosi zrezygnował z tego zatrudnienia i postanowił jej pomagać w codziennych zmaganiach w gospodarstwie.

 

 

Para nie ukrywa, że dla nich program było ogromnym przeżyciem, ale i szczęściem. Pawłowi najwyraźniej spodobały się wyjątkowo jałóweczki. Bo do nich dla żartu porównuje Małgosię.

 

 

Prowadzący zapytali o pierścionek zaręczynowy, czym nieco zakłopotali parę, ale szybko Paweł oznajmił, ze na wszystko przyjdzie czas i na ślub i na dzieci. Nie wolno się spieszyć.

 

 

Prowadzący wspomnieli też o Walentynkach. Paweł opowiedział, że spędzili je w …oborze. Być może to romantyczne miejsce dla rolników? Zobaczcie wideo, a wszystko się wyjaśni.

 

 

Kliknij w poniższy link:

Paweł i Małgosia z ROLNIK SZUKA ŻONY

źródło: tvp2, pytanienasniadanie.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *