Internauci twierdzą, że MARINA tym ZDJĘCIEM “wyjawiła” PŁEĆ swojego DZIECKA! Zwracają uwagę na jeden istotny SZCZEGÓŁ! (foto)

Ciąża Mariny Łuczenko stanowiła w ostatnim czasie gorący temat do dyskusji. Żona Wojciecha Szczęsnego przez długi czas skrupulatnie ją ukrywała jednak wścibscy dziennikarze robili wszystko, by w końcu zdecydowała się na wyznanie i potwierdziła tę informację. Nie obyło się przy tym od wielu kontrowersji, ponieważ media robiły wszystko co obedrzeć Marinę z prywatności. Piosenkarka wydała emocjonalne oświadczenie, w którym poprosiła wszystkich o uszanowanie jej prywatności.

 

 

 

 

Wszystko na to wskazuje, że sytuacja nieco się uspokoiła i Marina trochę ochłonęła. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją mamą i teściową. Trzeba przyznać, że partnerka Wojciecha Szczęsnego wygląda wręcz kwitnąco, a ciążowy brzuszek dodaje jej uroku. Fotka pojawiła się z okazji dnia mamy, który panie ze sobą wspólnie spędziły.

 

 

 

Mimo, że para nie chce znać płci swojego potomka, to Internautki wywróżyły jej, że urodzi chłopca. Skąd ta pewność? Według komentujących fotografię gwiazdy dziewczyn kolor, jaki dominuje na fotografii to niebieski, co symbolizuje narodziny potomka płci męskiej! Czy okaże się to prawda? Przekonamy się za jakiś czas.

 

fot.instagram.com

 

źródła: kozaczek.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *