30 września 2023

KIEDY ONA TAK WYROSŁA?! Córka DAVIDA BECKHAMA I VICTORII ma już 6 lat! Zobacz zdjęcia Harper Beckham!

Jak ten czas szybko leci! Wydaje nam się, jakby to było wczoraj kiedy Beckhamowie  ogłosili szczęśliwą nowinę, że po raz kolejny zostali rodzicami, ale tym razem na świat przyszła ich córeczka Harper. Później wszyscy zachwycali się uroczym, pulchniutkim bobaskiem. W lipcu minęło 6 lat i z dzidziusia – Harper stała się dużą dziewczynką, która jest coraz bardziej podobna do tatusia!

 

Córeczka to oczko w głowie państwa Beckhamów, szczególnie Davida, który okazuje jej zabiera ze sobą, gdzie tylko może. Harper, jak na córkę gwiazd przystało jest ubierana modnie i drogo. Widać, że Victoria bardzo dba, aby Harper wyglądała światowo. Dziewczynka jest bardziej podobna do Davida i nadal jest nieco pulchniejszym dzieckiem, ale zapewne z tego wyrośnie. Dosłownie jest nieustannie noszona przez tatę na rękach i odnosi się wrażenie, że krępują ją paparazzi.

 

Cała rodzina Beckhamów to coś niespotykanego w show biznesie! Victoria i David są ze sobą 20 lat i mają czwórkę dzieci! Media często spekulowały kryzys w ich związku, ale to tylko plotki – widać, że kochają się do szaleństwa! Czego dowodem jest liczne potomstwo!

 

Harper jest szczęściarą, bo zarówno dla rodziców, jak i braci jest całym światem!

 

Zobacz jak teraz wygląda córka gwiazdorskiej pary:

źródło: wikipedia.pl, instagram.com

Dodaj komentarz