ONA wystąpi w “Dancing with the Stars”! PANOM będzie się na pewno milej oglądać… Jakie ona ma SEKSI CIAŁO?! ZOBACZ zdjęcia!

Dużymi krokami zbliża się już (trudno policzyć która) edycja “Dancing with the Stars”. Najwięcej emocji wzbudza skompletowanie gwiazd, które zechcą wziąć udział w tanecznym konkursie. Już padły nazwiska Jarosława Bieniuka – partnera zmarłej Anny Przybylskiej i trenerki Ewy Chodakowskiej. Żadne z nich nie potwierdziło jeszcze swojego udziału w show. “Fakt” donosi, że już jest pewny udział polskiej modelki Sandry Kubickiej, która karierę robi w USA.

 

Gwiazda ma 22 lata i więcej czasu spędza za oceanem, bo tam ma więcej pracy. W Polsce współpracuje z Jessicą Mercedes – Sandra jest “twarzą” jej marki strojów kąpielowych “Moiess”. Oprócz tego gościnnie wystąpiła w odcinku “Top model” w ostatniej edycji. Oczywiście często gości na ściankach. Jednak głównie swoją karierę opiera na reklamowaniu bielizny, strojów kąpielowych, pozowaniu w czasopismach dla panów. Wszędzie, gdzie może eksponować swoje seksowne ciało.

 

Po zdjęciach na Instagramie widać, że foto-modeling wypełnia po brzegi jej kalendarz i podobno właśnie przez brak czasu nie wzięła udziału w poprzedniej edycji show.

 

Produkcja nie potwierdza jeszcze, że na pewno zobaczymy modelkę w show, bo wciąż trwają rozmowy i ustalanie warunków z gwiazdami. Nie zaprzeczają też, więc negocjacje trwają. Plotkuje się, ze Sandra już tak ułożyła sobie zobowiązania, aby móc wystąpić w Polsacie.

 

Zapewne dla osób, które nie śledzą Instagrama i czasopism dla panów, jest ona osobą anonimową, ale chyba każdy z przyjemnością patrzył na nią pląsającą na parkiecie.

 

Zobacz jej gorące zdjęcia i poczuj lato:

 

źródło: instagram.com, plotek.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *