ZOBACZ jak dziś wygląda CÓRKA PAULA WALKERA! MEADOW skończyła 19 lat i wyrosła na PIĘKNĄ i MĄDRĄ KOBIETĘ. (foto)

Od tragicznego wypadku, w którym zginął główny bohater kultowego filmu “Szybcy i wściekli”, Paul Walker minęły już 4 lata. Aktor pozostawił po sobie wiele wspomnień, a owocem jego miłości z Rebecą McBrain jest córka Meadow. Choć nie byli małżeństwem, to dziewczynka bardzo kochała swojego tatę i była z nim bardzo silnie związana. Niejednokrotnie podkreślał to również sam aktor, który mówił dziennikarzom, że Meadow jest dla niego “najważniejszą osobą w życiu”.

 

Kiedy Walker zginął w tragicznym wypadku dziewczyna miała 15 lat i bardzo mocno to przeżyła. Tata był jedną z najważniejszych osób w jej życiu i mimo upływu lat nadal o nim pamięta. Dziś Meadow jest 19-letnią dojrzałą kobieta, a jej życiową pasją jest modeling. Stawia pierwsze kroki w tej branży i z nią wiąże swoją przyszłość. Ostatnio podpisała kontrakt z agencją modelek Woman Management w Nowym Jorku.

 

 

Dziewczyna jest również aktywna w Internecie. Na swoim instagramowym profilu ma wielu fanów i regularnie publikuje tam swoje zdjęcia min. zza kulis modowych, jak również stare prywatne fotografie, na których często jest razem z ojcem. Na początku grudnia napisała wzruszające słowa z okazji czwartej rocznicy swojego sławnego taty, na który zareagowało wiele osób na świecie. Fani napisali, że są razem z nią i proszą by zawsze była dzielna, ponieważ Paul patrzy na nią z nieba.

 

“To już cztery lata, a ja wciąż myślę o Tobie i tęsknię każdego dnia. Wciąż żałuję, że nie ma Cię z nami, myśląc o tym, jakby wyglądało moje życie, gdybyś tu był. Kocham cię bardzo. Wszyscy Twoi fani, rodzina, przyjaciele, a zwłaszcza Twoja córka zawsze będą pamiętać o Twoim dziedzictwie i wspominać Twój uśmiech.”

źródła: rmf.fm, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *