Wiktora Gąsiewska przyłapana na czułościach z Jakubem Lipowskim. Adam Zdrójkowski komentuje w dwóch zdaniach!

Wiktora Gąsiewska (22 l.) i Adam Zdrójkowski od 2017 roku byli parą.

Jednak na imprezie po finałowym odcinku “Tańca z Gwiazdami” Wiktora Gąsiewska pojawiła się bez Adama. Jednak nie było jej smutno z tego powodu, ponieważ świetnie bawiła się u boku Jakuba Lipowskiego (27 l.). Tancerz w “TzG” był partnerek Kingi Sawczuk i razem doszli do 5. odcinka.

 

Wiktoria i Adam, wrzesień 2021 – https://www.instagram.com/adam_zdrojkowski/?hl=pl

 

Na after party nie zabrakło czułości pomiędzy Wiktorią i Jakubem, co zostało uwiecznione przez paparazzi. Widać, jak tancerz obejmuje Wiktorię Gąsiewską, przytula albo nosi na plecach.

Gdy zdjęcia obiegły media, aktorka zbagatelizowała sprawę. Nie wypowiedziała się na temat swojego związku z Adamem Zdrójkowskim i stwierdziła, że nie wie, po co to całe zamieszanie:

 

Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love*

 

Gąsiewska z z Jakubem Lipowskim – https://www.instagram.com/jastrzabpost.pl/

 

Internauci są innego zdania i na profilu gwiazdy “Barw Szczęścia” pojawiły się wpisy w negatywnym tonie:

 

Nie mogę uwierzyć Wiki 😢

 

Ale dojebałas maninę 😳🙆

 

Ale lipę odjebałas

 

…kilka dni po rozstaniu, pokazałaś się z takiej strony, że właściwie ośmieszyłaś i poniżyłaś Adama przed wszystkimi. Okazałaś mu totalny brak szacunku. Nikt z nas nie chciałby być na jego miejscu, Ty na pewno też nie. W dodatku nie zauważasz, że popełniłaś błąd.

 

Sam Adam Zdrójkowski zapytany przez Plotka o to, czy jego związek z Wiktorią się już zakończył, odpowiedział w dwóch zdaniach:

 

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę

 

Co ciekawe również Jakub Lipowski zapytany o wieczór z Gąsiewską odpowiedział w bardzo zdystansowany sposób. Wyjaśnił, że na imprezie dobrze się bawił z Wiktorią oraz jej bratem.

 

>>>ZOBACZ: Oświadczenie Gąsiewskiej w sprawie rozstania ze Zdrójkowskim!

 

>>>Syn Moniki Richardson w łóżku pełnym dziewczyn! “Mam baaardzo dobrą…”

 

https://www.instagram.com/p/CVfbD3FADsy/

 

*cyt. plotek.pl

5 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.